“Дорога до рідного дому довжиною в півроку”: на превеликий жаль підтвердилася загибель військовослужбовця з Вінниччини

Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом знову увірвався до Тульчинської громади, адже підтвердилася загибель воїна Антонюка Вячеслава. Герой загинув на Донецькому напрямку і півроку вважався зниклим безвісти.

Про це інформує Тульчинська районна державна адміністрація, передає “Це моя Україна“.

“Знову чорні дні в Тульчинській громаді

Дорога до рідного дому довжиною в півроку. Довгий та виснажливий час для родини. Багато сліз, та горя. Сьогодні ми дізнались про втрату. На щиті повертатиметься військовослужбовець, який віджав життя за Україну.

19 січня 2024 року під час виконання службових обов’язків, внаслідок штурмових дій противника, біля населеного пункту Авдіївка Покровського району Донецької області, загинув наш земляк. Янголом неба став Антонюк Вячеслав Михайлович, 1976 року народження, житель с.Богданівка.

Солдат Антонюк Вячеслав Михайлович служив стрільцем-санітаром механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону.

Вячеслав Михайлович прийшов у цей світ, як звичайна людина та покинув його як Герой. Загинув в розквіті сил, не доживши, не здійснивши своїх життєвих планів, не повернувшись до своєї люблячої сім’ї, яка його так чекала, не зустрівши нашої Перемоги, в ім’я якої він воював.

підтвердилася загибель воїна Антонюка Вячеслава
підтвердилася загибель воїна Антонюка Вячеслава

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам, усім, хто знав, любив, поважав Вячеслава Михайловича. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.
Герої житимуть доки живе пам’ять про них, а пам’ятати і шанувати тих, хто віддав своє життя за Батьківщину – це наш священний обов’язок. Вічна пам’ять Герою!” – йдеться в повідомленні.