“Більше двох років вважався зниклим безвісти”: стало відомо про загибель ще одного воїна ЗСУ з Вінниччини

На щиті до рідної домівки повертається Коновалов Костянтин Миколайович, який більше двох років вважався зниклим безвісти.

Про це повідомляє Тульчинська районна державна адміністрація, передає “Це моя Україна“.

“Рана смертельна уже не болить…
Скільки смертей, горя, суму, розчарування та сліз бачила вистраждана українська земля. Ворог вдерся на нашу території, руйнує, грабує вбиває.
Війна розпочата російським агресором торкнулась кожного населеного пункту нашої Батьківщини.
Сьогодні, чергова трагічна звістка прийшла в Городківську громаду.
На щиті до рідної домівки повертатиметься Коновалов Костянтин Миколайович, 1 жовтня 1984 року народження, житель села Висока Гребля, який вважався зниклим безвісти.
Захищаючи Україну від російської орди, наш Герой-захисник став на захист Батьківщини, щоб назавжди вигнати окупантів з рідної землі та щоб ворог ніколи не топтав рідну землю, не забирав життя земляків, не диктував, яким шляхом йти волелюбному українському народу.
Загинув наш земляк 03 березня 2022 року біля населеного пункту Златоустівка Волновахського району Донецької області, під час здійснення евакуації поранених.
Старший солдата Коновалов Костянтин Миколайович був старшим водієм 2 автомобільного відділення 1 автомобільного взводу 8 ОАСР.
Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам, односельчанам. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.
Дякуємо Захиснику за його подвиг.
Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю Костянтина Миколайовича!
Вічна пам’ять та слава Герою!” – йдеться в повідомленні Тульчинської районної державної адміністрації.