На морі втопилась 3-річна дівчинка, бабуся вирішила відвести внучунку на море

Вчора, першого липня трапилась ще одна трагічна ситуація. Загинула трьох річна дівчинка яка приїхала з бабусею та її співмешканцем у Залізний Порт.

Про це повідомляє Це моя Україна з посиланням на ДСНС України

Дівчинка плавала на матраці з дорослим, проте дитину хливею хлюпнуло в воду. Допоки дитину вдалось відшукати та витягти на берег, вона вже померла. Дана жахлива подія трапилась першого дня, як вони прибули на відпочинок. За даним фактом загибелі дитини працівниками Нацполіції відкрито кримінальне провадження.


ДСНС застерігає! Порада: ніколи не втрачайте дітей з поля зору під час купання в морі. Як правило, втративши контроль в воді, діти розгублюються і не завжди можуть вчасно почати кричати і кликати на допомогу. Малюків до трьох років взагалі не можна відпускати в самостійне плавання.
Дітей до 1 року тримайте у воді виключно на руках.
Не потрібно відпливати від берега з малолітніми дітьми на матраці. Краще покатати їх уздовж берега, бажано одягнути на дитину надувні рятувальний жилет чи нарукавники. Саме ці предмети зможуть зіграти важливу роль для збереження життя ваших діток у непередбачуваній ситуації.
Пам’ятайте, відпочиваючи з дітьми, не дозволяйте собі вживання алкогольних напоїв!