В роботі візовик центрів та польських консульств в Західній Україні є декілька змін

У Генеральному Консульстві РП у Луцьку, особи які мають Карту поляка, члени сімей громадянина Польщі або будь яких іньших громадан Європейського Союзу зможуть подати документи на отримання візи в консульстві без попередньої реєстрації.

Про це повідомляє сайт Yavp.pl

У Генеральному Консульстві РП у Львові, особи які мають Карту поляка, члени сімей громадянина Польщі або будь яких іньших громадан Європейського Союзу, аналогічно можуть подавати документи для отримання візи без реєстраціцї, проте домовитись за час і дату потрібно за телефоном +380 32 2957990.

Читайте також: В Польщі скасували карантин для тих хто прилітає з України

Водночас Візовий центр Польщі поінформував, що 3 липня в пунктах прийому візових анкет в Луцьку, Львові та Ужгороді відновлюють прийом документів на отримання дозволу Місцевого прикордонного руху (картки МПР). Подача документів можлива лише за попереднім записом.

Нагадуємо: З 1 липня консульський відділ у Варшаві здійснює прийом за новою адресою

Для того, щоб зареєструватися на візит, потрібно оплатити сервісний збір у відділенні Ідеябанку або Кредобанку. Прийом оплат сервісного збору у відділеннях Ідеябанку можлвий з 1 липня 2020 року, а у відділеннях Кредобанку – з 2 липня 2020 року.