“В Україні створено ще дві держави”: Росія оскандалилася цинічною заявою щодо окупованих територій

Постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євген Цимбалюк закликав Росію пояснити заяву представника Росії Бориса Гризлова про те, що «на сьогоднішній день на Україні створено ще дві держави».

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна», передає Це моя Україна.

«Чи означає … заяву пана Гризлова, що Російська Федерація має намір вийти з Мінських угод? Або вона планує визнати ці окуповані райони? » – зазначив Цимбалюк напередодні на засіданні Постійної ради ОБСЄ.

Також дипломат зазначив, що Українська влада не має наміру вести переговори з представниками Донбасу, що мають російські паспорти. За його словами, вони не має законного права представляти місцеве українське населення.

Normandy format talks in Minsk February 2015 04
Мінські переговори

Цимбалюк нагадав, що Мінські угоди спрямовані на виведення з території Донбасу незаконних збройних формувань під керівництвом Росії, відновлення Україною повного контролю над державним кордоном і введення особливого порядку місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей.

Нагадаємо, що представник Росії в Тристоронньої контактній групі Борис Гризлов сказав «про створення ще двох держав на території України» на засіданні ТКГ 8 липня.

Довідка: Борис  Гризлов  – російський політичний діяч. Голова Вищої ради партії «Єдина Росія» з 2002 року, а також  повноважний представник Росії в контактній групі з врегулювання ситуації в східній частині України з 26 грудня 2015 року. Голова Ради директорів корпорації “Тактичне ракетне озброєння» з 2016 року.

Читайте також: “Коли я перейшов на українську, то почав більше любити свою країну”, – Клопотенко.