«Кожен дотик, кожна вібрація тіла, як особливе вираження у любові…» – Oleg Novosad презентує нову відеороботу на пісню «Sunlight»

 Артист, який нещодавно увірвався на терени шоу бізнесу, не збавляє обертів. Після декількох успішних релізів пісень, Oleg Novosad презентує «дебютну» відеороботу на трек «Sunlight».

   Зйомки кліпу відбувались на Кінбурнській косі, адже команді було важливо  щоб ця історія була відзнята в особливо енергетичному місці, де заходи та сходи сонця ще більш незвичайні. 

  «Я творча особистість і пишу свої пісні у атмосфері особливого натхнення, тому моєю ціллю  над цією відео роботою було те, щоб ви теж переглядаючи кліп , могли надихатись. Надихатись не лише самою піснею, але і візуальною картиною дійства.» – говорить Олег.

 Сюжет кліпу це вираження своїх почуттів через танець. Це те як кожен рух, кожен дотик один до одного, кожна вібрація тіла може передавати особливий зв‘язок між закоханими. Це те, що можливо важко виразити  словами,  та цілком реально за допомогою танцю.

  Адже, так як і в танці між партнерами потрібен баланс, щоб все було ритмічно то гармонійно,  так і у житті вкрай важлива підтримка один одного для справжніх відносин.

   Пісня була написана ще напередодні нового року, та стала останньою з альбому «Love”.

  Проте, сама пісня є ключовою, адже саме вона передає загальний настрій альбому. «Sunlight” стала з однієї сторони уособленням ніжності та тепла, а з іншої і певного драйву.

   Oleg Novosad продовжує працювати над новими треками і вже зовсім скоро ми будемо мати зможу знову насолодитись його новою дуетною композицією.

Відеороботу можна переглянути нижче:

Нагадаємо, ми раніше писали про ще один новий сингл  від Oleg Novosad.