“Я була рабинею, що надсилає гроші”: українка поїхала на заробітки і втратила все

Українка, яка тяжко гарувала в Італії розповіла, що поки вона заробляла гроші всі рідні зрадили її. Чоловік завів нову родину, а син боявся зізнатися в цьому, бо не хотів аби вона перестала присилати Євро. Після цього заробітчанка зрозуміла, що була лише рабинею, що висилає гроші.

Про це повідомляє портал Мolbuk.ua, передає “Це моя Україна“.

Українка розповіла, що аби забезпечити гідне життя своїм рідним вона економила практично на всьому, навіть на найнеобхіднішому. Так заробітчанка практично повністю оплатила весілля своєму єдиному синові. Весілля було дуже пишним і гучним — багато запрошених, фешн ресторан, і вся фінансова сторона лягла на плечі заробітчанки. Окрім оплати та організації весілля заробітчанка ще подарувала коштовний подарунок – власну квартиру.

Уже понад десять років працюю в Італії, доглядаю за літньою сеньйорою. Поїхала туди, бо хотіла добудувати будинок у селі, придбати синові квартиру в Чернівцях, оплатити його навчання в університеті. Правда, він тоді ще до школи ходив. Дуже сумувала за синочком і за чоловіком. Майже щодня телефонувала, висилала додому зароблене, передавала посилки. Собі нічого не купувала – економила на всьому. Проживала і харчувалася у господарів, одяг брала біля сміттєвих контейнерів. Спершу було дуже важко на чужині. Іноді така туга нападала, що хотілося все покинути й повернутися. Та зупиняла думка, що треба ще меблі придбати, чоловік машину нову захотів. Тому терпляче тягнула цю лямку. І сподівалася, що на старості заживемо щасливо вдвох із чоловіком у новій хаті, будемо бавити внуків, я займуся своєю улюбленою справою – садитиму квіти. Та не судилося”, – розповідає заробітчанка.

Коли дізналася що син одружується, то вирішила вже залишиться вдома. Але за весільними клопотами жінка й не помітила, що чоловік став якийсь холодний, став вечорами зникли. Уже на весіллі у сина жінка помітила, що її чоловік постійно біля якоїсь молодої жінки крутиться, обнімає її. Спочатку вона подумала, що того його родичка, але виявилося зовсім інакше.

“До мене підійшла моя колишня однокласниця Марія і каже: “Ти не бачиш, що в тебе під носом робиться”. “А що робиться?” – запитую здивовано. “Ех, ти, заробітчанка, – махнула подруга рукою. – Поки ти в Італії спину гнула, твій Анатолій привів собі молоду жінку, живе з нею вже два роки”. “Неправда! Ти заздриш нам, тому й зводиш наклеп на мого чоловіка. А він кохає тільки мене!” – я так кричала, що почали звертати увагу гості. “Подивися, це його коханка, – Марія показала на жінку, з якою постійно був Анатолій. – Вона навіть народила від нього дитину. Про це все село знає. А ті гроші, що ти висилала, він тратив на свою нову сім’ю. Поїдеш і знову будеш висилати їм євро”, – зі сльозами на очах пригадує українка.

sidelka dlja pozhilogo

Після цього у жінки була важна розмова з чоловіком, подробиці якої їй боляче пригадувати. Згодом жінка вирішила знову повернутися в Італію, до того ж сеньйора, яку вона доглядала, сказала, що з радістю її прийме.

Kudy poyihaty na zarobitky z ukrayiny

Читайте також: Молода дівчина витирає сльози, від’їжджає за кордон на заробітки. – Ігор Федик.