Польща оновила перелік осіб, яким не треба проходити карантин після в’їзду

Як повідомили в посольстві України в Польщі, РП поновила перелік осіб, котрим не потрібно проходити карантин після в’їзду до країни, в тому числі з України. 

Інформує Посольство України в Республіці Польща

«Пасажирів повітряних суден, які здійснюють міжнародний переліт до Польщі з аеропорту, розташованого на території України, звільнено від обов’язку перебування на карантині», – повідомляється консульством.

Також  від проходження карантину звільняються працівники, які виконують роботи на сільськогосподарських підприємствах, розташованих у прикордонних територіях обох країн.

Також, від перебування на карантині після в’їзду на територію Польщі звільняються водії та члени екіпажів авіа, залізничних, судноплавних і автівок, осіб, які навчаються у Польщі, працівників дипломатичних та консульських установ тощо.

Читайте також Генконсульство Польщі у Львові тимчасово зупиняє роботу через епідемічну ситуацію

Список категорій громадян України, яким дозволений в’їзд до Польщі, не змінився з початку серпня. Зокрема, право на в’їзд мають громадяни України, які є подружжям або дітьми громадян Польщі, або перебувають під постійною опікою громадян Республіки Польща; мають Карту Поляка; мають право на постійне або тимчасове проживання на території Польщі тощо.

Детально про усі оновлення в категорії осіб, яким не потрібно проходити карантин читайте тут