На Львівщинні відійшов у вічність молодий священик: без батька залишилося двоє дітей

У неділю, 9 серпня відійшов у вічність 44-річний священик Михайло Щербань. Протоірей Михайло був настоятелем парафії Різдва Пресвятої Богородиці у місті Перемишляни.

Про це повідомляє Ольга Брощук на своїй сторінці у фейсбук, передає “Це моя Україна“.

Так, у своєму дописі вона зазначає наступне:

“Вчора, у недільний, літній, сонячний ранок, на 44-му році життя спочив у Бозі протоієрей Михайло Щербань, настоятель парафії Різдва Пресвятої Богородиці у м. Перемишляни.

Пішов із земного життя, залишивши без сина свою (і так згорьовану втратами близьких людей) матір, без чоловіка – молоду красиву дружину, без люблячого батька – двох чудових дітей, яким, у їх юному віці ще так потрібен батько: синові – чоловіча порада, підтримка…; доньці – батьківська опіка, любов… Не побачить батько їх весілля, не поведе донечку до вінця…

Всі, хто знав отця Михайла, не зможе сказати поганого слова про нього, бо він був чудовою людиною, добрим наставником…

На його обличчі завжди була посмішка, навіть в останні дні свого життя, коли хвороба виснажила його тіло, він посміхався, але, дивлячись в його очі, не важко було помітити в них великий сум, який не можливо було заховати за усміхненим обличчям.

Все своє життя отець Михайло випромінював світло, він жодного разу не пройшов повз не посміхнувшись і не запитавши: «Як справи?». Напевно, ніколи ніхто не чув його крику, не бачив його злим, бо він був дуже доброю і чуйною людиною.

На його рахунку незліченно багато людей, яких він з’єднав з Богом. Скільки немовлят отець Михайло охрестив, вперше познайомивши з Господом… Скільком відпустив гріхи через таїнство сповіді і святе причастя… Скільки обвінчав люблячих сердець церковним шлюбом… І, звичайно, скільком людям, у яких закінчилось земне життя, допоміг душею зустрітися з Богом, в Його Царстві Небесному…

Нам усім, парафіянам церкви Різдва Пресвятої Богородиці, а також тим, хто просто знав отця Михайла, як людину, дуже бракуватиме його: його Божих наук, настанов, його порад, доброго слова і просто його щирої посмішки…

Велике СПАСИБІ Вам, отче, за все!!! Ми будемо пам’ятати Вас завжди!!!
Всі глибоко сумуємо з приводу передчасної смерті всечесного отця Михайла та висловлюємо щирі співчуття родині померлого і молимо Христа Спасителя про його упокоєння в небесних оселях.

117334776 1227870950901893 7822855282706059091 n