Як надійно відправити товар з України на склад Амазон?

Торгівля на маркетплейсі “Амазон” стає все більш популярнішою. Збільшується і кількість продавців з різних куточків світу, в тому числі і з України. Адже “Амазон” це платформа, яка відвідують більше 1,6 млрд. разів на місяць, а кількість продаж щороку зростає.

Раніше продавцям з України було важко вийти на ринок “Амазон” та інших площадок. Всіх продавців найбільше цікавило як відправити товар на Амазон з України, щоб це було вигідно.

Але з впровадженням сучасних технології, такі компанії з доставки торварів як Partner Trade дають підприємцям широкі можливості для реалізації товарів, у тому числі – за кордоном. Сильно зростаюча популярність і ефективність маркетплейсів змушує підприємців дивитися в цей бік. Якщо говорити про Амазон, то цей майданчик надає доступ продавцям з усього світу до величезного споживчому ринку США, Канади, Європи, а також інших країн. Найбільша майданчик -звичайно у США. У цій статті ми коротко опишемо як доставляти товар на цей ринок.

Як продавати на Амазон товари з України?

У загальних рисах торгівля через Amazon відбувається за такою схемою (ми говоримо насамперед про модель FBA (fulfillment by Amazon):

  • Продавець поставляє товар на фулфілмент склади Амазон. В особистому кабінеті продавця з’являється товар в наявності -після цього він доступний для доставки безпосередньо покупцеві.
  • Покупець купує товар через сайт Amazon, оформивши замовлення з доставкою; товар маркується та відправляється покупцеві силами Амазон.

При цій схемі ви, як продавець товару, після поставки товару на склад Амазон фактично забуваєте про взаємодію з покупцем, отримання грошей від нього, організацію доставки – все це зробить Amazon. Ваше завдання вчасно поповнювати запаси товарів.jbycrdaltk9nxy1d9ta3hokn3p0

Для американського споживача Амазон зручний перш за все, за рахунок неймовірно швидкої доставки -саме тому продажі за схемою FBA істотно вищі, ніж FBM (Fulfillment by merchant).

Отже, співпраця з Амазон дозволяє виробникам, дистриб’юторам отримати швидкий доступ на американський ринок і почати отримувати прибуток з американських покупців, економити на створенні власного представництва в США. Вам навіть не обов’язково реєструвати компанію у США.

Щоб доставити ваш товар на склад Амазон, вам потрібно знайти надійного партнера по доставці товару. Однією з найнадійніших компаній, яка займається доставкою товарів з України прямо на склад Амазон є Partner Trade. Перш за все, це досвідчена компанія, яка має висококваліфікаваних працівників, які допоможуть Вам з максимальною вигодою та  з надійністю доставляти товари на склади Амазон.

Перевагою співпраці з цією компанією, є те що вона пропонує доступні ціни за доставку, що для бізнесу є дуже важливим. Компанія також займається доставкою “під ключ”, тобто це і перевезення товарів, їх зберігання, вирішення всіх митних питань.

Розвивайте всій бізнес і виходьте на міжнародний ринок!