Керівник молодіжного табору у Львові підозрюється у зґвалтуванні 11 дівчаток

Відтак, у Львові слідчими було повідомлено про підозру у скоєнні злочину чоловіку, який підозрюється у розбещенні і зґвалтуванні неповнолітніх дівчаток. 

Інформує Це моя Україна з посиланням на Варта-1

Правоохоронцями було встановлено, що зловмисник причетний, щонайменше до 11 випадків скоєння злочинів, щодо дівчаток віком від 11 до 14 років. Вартові закону повідомляють, що злочинцем виявися 46-річний львів’янин, на той час керівник одного з офіційно не зареєстрованих молодіжних таборів.

«Слідчі спільно з співробітниками інших підрозділів поліції Львівщини провели колосальну роботу. Були встановлені жертви зловмисника, на сьогодні — молоді жінки. Але у той час вони ще були дітьми, адже перші факти розбещення та зґвалтування датуються 2005 роком. Багато з них не хотіли згадувати ці події — і їх можна зрозуміти. Проте правоохоронці, завдяки кропіткій та злагодженій роботі, зібрали доказову базу, достатню для того, щоб ми могли повідомити зловмиснику про підозру у вчиненні одинадцяти злочинів», — розповів начальник ГУНП у Львівській області Василь Віконський.

4HyAzSEFu1LHDVP5MrYV
Фото ілюстративне

Сьогодні, 24 вересня, правоохоронці повідомили зловмиснику про підозру в скоєнні злочину, передбачених ч. 1 та ч. 2 ст. 156 (розбещення неповнолітніх), ч. 4 ст. 152 (зґвалтування особи, яка не досягла чотирнадцяти років, незалежно від її добровільної згоди) та ч. 1 ст. 155 (статеві зносини з особою, яка не досягла шістнадцятирічного віку) Кримінального кодексу України.

Зловмиснику загрожує до 15 років буцегарні – повідомляють у поліції.

Досудове розслідування триває.