В українських школах, з’явилась нова небезпечна гра школярів

В українських школах з’явилась нова небезпечна гра, повязана з ритуалом поклоніння знаку нечистої сили. Дана “гра” поширюється через соціальні мережі, безпосередно Tik-Tok.

Про це повідомляє у своєму Facebook отцець Юстин Бойко

До уваги батьків, діти яких вчаться у школі.

Дорогі Батьки, останніми днями від небайдужих батьків на мою адресу прийшло кілька листів з тривожним сигналом. Вони розповідають про те, що серед дітей у школах зараз пішла незрозуміла мода малювати на стіні пентограму у колі (п`ятикутну зірку у колі) і промовляти магічні формули з загадуванням бажання.

Діти як діти трактують це як гру, а тому при цьому загадують бажання, щоби контрольної не було або щоби уроків не було і т.д. Але, такого роду практики не належать до жартів, оскільки потойбічний світ не є нам далекий. Існування зла, уособленням якого є диявол не є міфом, але реальністю. Реальність зла ми відчуваємо на щодень, особисто у наш час.

Наскільки мені вдалося з`ясувати, популяризація такої практики поширюється через популярну серед молоді соціальну мережу TikTok. Причому, така практика поширилася як у сільських, так і міських школах. Як доказ того, про що пишу, наводжу скріншот з відео.

Звертаюся з проханням до батьків розмовляти зі своїми дітьми про те, чим вони займаються у школі. Оскільки практикування такого роду магічних практик може призвести до оплутання людини злим духом. Тоді людина вже не керує своєю волею, але зла сила.

Читайте також “Вже є жертви”: у мережі серед дітей набирає популярності нова смертельна онлайн-гра

121026597 776340139884076 539485299098348244 o
фото Facebook Юрій Бойко

На доказ того, що пишу, подаю частину листа однієї з матерів, яка мені про це написала:

“Отче, хочу поділитися однією, на мій погляд, великою проблемою. Приходять мої діти зі школи і розповідають, що діти на перервах малюють коло, всередині п’ятикутну зірку по боках свічки і поклоняються, згадуючи при цьому, різноманітні бажання (щоб уроків не було, контрольної і т д), (всі діти зараз сидять у мережі Tik-Tok, а це зараз тренд Tik-Tok поклонятися зірці) У мене шок. Але я розумію, що діти насправді не усвідомлюють, що поклоняються зірці, знакові сатани.

Мені розповіла про цей випадок молодша донька, яка вчиться у четвертому класі, а коли зі школи повернулася старша донька (7 клас), то підтвердила, що у них теж малюють на дошці зірку, що це такий тренд у мережі Tik Tok, і що зараз всі діти зараз сидять у TikTokу, тому по школах це зараз дуже модно і круто поклонятися зірці”.

Будьмо обережні! Бережімо душі наших дітей і молоді від впливів сатани! – Пише отець Юстин Бойко.