В Одесі проспект Небесної Сотні перейменують на маршала Жукова

Одеська міська історико-топонімічна комісія підтримала ініціативу мера Одеси. Та прийняла рішення перейменувати проспект Небесної Сотні, на попередню назву, проспект маршала Жукова.

Про це повідомив міський голова Одеси Генадій Труханов у своєму Facebook

Також буде перейменована вулиця Інглезі – на вулицю 25-ї Чапаєвської дивізії.

“Для цього є всі законні підстави. Зокрема, Георгій Жуков не підпадає під закон про декомунізацію, оскільки є борцем з фашизмом”.

“Те ж саме стосується і вулиці 25-тої Чапаєвської Дивізії – легендарного формування, яке захищало наше місто від окупантів в роки війни” – повідомляє Генадій Труханов.

Як пише очільник Одеси, що попереду в нього ще багато роботи, однак головні кроки вже зроблені. Також Труханов пише, що зробить усе можливе щоб остаточно відновити “історичну справедливість”.

Читайте також В Києві побили ветерана АТО, який майже 3 роки перебував у полоні

Нагадуємо,  в Одесі у 2016 році у межах декомунізації перейменували 56 вулиць. Проте вже через рік Одеська міська рада вирішила повернути старі назви перейменованим вулицям, зокрема і проспекту Маршала Жукова.

Однак у квітні 2017 Приморський райсуд Одеси скасував таке перейменування декомунізованих вулиць , визнавши, що повернення старих назв було протиправним.