За добу в Чехії зафіксовано понад 11 тисяч інфікованих на Covid-19

За минулу добу, в Чехії виявили 11 105 нових випадків зараженням коронавірусом.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу з посиланням на Міністерство охорони здоров’я республіки

Напередодні було виявлено 9 721 випадок, перед тим – 9 544.

Взагальному з початку пандемії коронавірусу кількість інфікованих становить 160 112, причому майже половина з хворих прибула в жовтні.

На даний момент хворі 92 736 людей, одужали 66 093. Померли протягом усього часу пандемії в Чехії – 1 283 людини.

Міністр охорони здоров’я Чеської Республіки Роман Примула прогнозує продовження збільшення кількості інфікувань протягом наступних 2 тижнів. Директор Інституту медичної інформації та статистики Ладислав Душек припускає, що в другій половині жовтня загальна кількість інфікувань у країні може сягнути 200-250 тисяч людей.

Нагадуємо В Чехії поліція проводить масові перевірки

На даний момент у лікарнах перебувають 3 120 пацієнтів, на 200 більше, ніж напередодні. За даними влади, спроможності лікарень становлять наразі 5 тисяч людей одночасно, з яких тисяча – на інтенсивній терапії. Координатор інтенсивної терапії Володимир Черний заспокоює: найближчі тижні будуть дуже важкими, проте небезпеки колапсу в охороні здоров’я немає.

В суботу в Празі на території виставкового центру Летняни силами армії починають зводити польовий шпиталь на 500 ліжок, подібні у разі необхідності будуть створені в інших регіонах. Велику проблему становить ситуація з інфікуванням медперсоналу: зараз хворіють близько 6,5 тисячі працівників, у тому числі майже півтори тисячі лікарів.

Нагадуємо, що з 14 жовтня у Чехії діють нові обмеження