В Празі правоохоронці розігнали “антикоронавірусних” мітингарів (фото)

Сьогодні в Празі поліція розігнала мітингарів, які протестували проти запроваджених урядом карантинних обмежень.

Про це повідомляє Gromada.cz

Повідомляється, що фанати різних спортивних клубів, мітингували проти запроваджених карантинних заходів. Більше двох тисяч мітингарів зібралось на Староміській площі в Празі. Між правоохоронцями та мітингарями зав’язались сутички. Даний протест засудив прем’єр-міністр країни.

rparprp
Правоохоронці застосовували водомети та сльозогінний газ до мітингарів / фото gromada.cz

Як напередодні повідомляло видання Gromada.cz що до Праги стягуються сотні поліціянтів.

Нагадуємо В Чехії поліція проводить масові перевірки, нелегалам небезпечно на вулиці

vprvar
фото gromada.cz

Дозволена кількість людей, які могли приймати участь у даній акції була 500 осіб. Оскільки кількість мітингарів була значно більшою, муніципалітет прийняв рішення про припинення даного заходу. Також слід наголосити, що велика кількість мітингарів були без захисних масок.

Як ми вже повідомляли раніше: За добу в Чехії зафіксовано понад 11 тисяч інфікованих на Covid-19

roparnpa 1024x712 1
Світлина з сьогоднішнього “антикоронавірусного” мітингу в Празі / фото gromada.cz

Після розпуску акції розпочались сутички. Правоохоронці розгорнула водяні гармати. Деякі учасники акції намагалися прорвати поліцейський кордон навколо Староміської площі та кидали петарди і каміння в поліцію. На даний момент поліція затримала 16 осіб.

protest
Сутиски на акції протесту в Празі / фото gromada.cz

«Перед початком демонстрації також було затримано близько п’ятдесяти людей, які прямували на демонстрацію та мали при собі зброю чи піротехніку. Зараз поліція все ще ідентифікує та доставляє затриманих до місцевого управління, тому загальної кількості затриманих у мене поки що немає » , — сказала представник поліції Єва Кропачкова

lornpo 1024x718 1
фото gromada.cz

Професійність та злагодженість дій поліціянтів високо оцінили прем’єр-міністр Бабіш та міністр внутрішніх справ Гамачек.

Серед державних обмежень надзвичайного стану є також скасування спортивних матчів, що на думку вболівальників не справделиво. Захід відбувся в той час, коли в Чехії заборонено збиратися в групи численістю понад 6 людей.