У Дніпрі школярка фотографується з відрізаними головами домашніх тварин: “моторошне захоплення”

У місті Дніпро школярка фотографується з відрізаними головами домашніх тварин. Спочатку вона викладала фото з наколотою на ніж головою кота, па згодом курки. 

Про це розповідають очевидці у соцмережах. повідомляє “ТСН“.

Дівчину на фото впізнали. Вона виявилася школяркою однієї з шкіл Дніпра. Очевидці говорять, що вже підіймали цю тему, і з дівчинкою та її батьками розмовляв психолог, але моторошні фото продовжують з’являтися і далі.

Дівчину на фото впізнали. Вона виявилася школяркою однієї з шкіл Дніпра. Очевидці говорять, що вже підіймали цю тему, і з дівчинкою та її батьками розмовляв психолог, але моторошні фото продовжують з’являтися і далі.   bfc5a114c6bf0a6f786303c0b10131d1 a49322a1401b6b44d536d0f7a42eeb7e

“Ми завітали до школи, інформація, що вона тут вчиться правдива, їй 15 років, вона вчиться у 9 класі, забита дитина, не особливо товариська. За неофіційною інформацією, вона кидалась на батьків з ножем, лежала на Ігрені в лікарні, батьки, ймовірно, в курсі, але нічого не роблять. Дівчинка пішла з однієї школи і перейшла в іншу, як нам сказали за “сімейними обставинами”. Сьогодні її не було в школі, вона вже була у відділенні поліції і давала свідчення, вона сказала, що голову кота вона вже знайшла відрубаною і вирішила з нею сфотографуватися, однокласникам вона сказала, що це опудало, людина яка її фотографувала, так само вже дала свідчення”, – розповідає авторка публікації про дівчину Дар’я Мєдвєдєва.

У соцмережах люди обурили таким діям дівчини і залишили наступні коментарі:

fggfff

Читайте також:

Двоє маленьких діток та один дорослий трагічно загинули у приватному будинку на Вінниччині.