Простий тест в домашніх умовах: доктор Комаровський розповів, як визначити хворого на коронавірус

Відомий в Україні і за кордоном лікар Євген Комаровський розповів про простий спосіб, як можна попередньо визначити зараженого коронавірусною інфекцією.

Фахівці дійшли до висновку, що втрата смаку та нюху – один з найбільш характерних симптомів Covid-19. Це підтвердив Євген Комаровський на своєму сайті, передає “Це моя Україна”

Зникнення смаку і запаху може свідчити і про інші хвороби. При застуді або грипі пропадають аромати через набряк слизової і клітин, чутливих до запахів, а також через закладеність носа. Але відмінна риса втрати нюху при захворюванні на COVID-19 – відсутність нежитю.

«Саме цей симптом може вважатися діагностичним, тобто тест “Чим це пахне?” набагато точніший, ніж будь-яка термометрія. Наприклад, якщо ви вчитель в школі або відповідаєте за проведення термометрії і допуск до роботи на своєму підприємстві, то потріть ганчірочку часником і питайте щоранку всіх, у кого підвищена температура, чим вона пахне. Якщо розрізняє запах, то слава богу, банальне ГРВІ, пішли вчитися або працювати, якщо немає – відправляємо додому», – зазначає лікар.

JSZNhrsD2cQIq3ZxbdK8dcbecYd7UWrQwj1ag4Fx

Також Євген Комаровський додав, що при захворюванні на коронавірус немає незворотного ураження нейронів, тому нюх в будь-якому випадку повернеться до людини. Найчастіше він відновлюється протягом трьох тижнів, хоча іноді цей період розтягується до трьох місяців. За словами лікаря, ніякі примочки, таблетки та інші способи не допоможуть прискорити цей процес.

Читайте також:

Україна внесла Польщу, Чехію та ще 36 країн до “червоної зони”, що це означає.

Польща оголошує локдаун через рекордну захворюваність на COVID-19: стало відомо що закриють.