Дитина з села попросила підписатись на її Ютуб канал, за декілька днів підписалось 26 тисяч

В одному з сіл України, на стовпі з оголошеннями дитина просила підписатись на її Ютуб канал Природа-ТВ, де вона знімає цікаві відео. Цікаве оголошення сфотографували та запостили користувачі в Twitter. Воно митєво розійшлось і вже за кілька днів на канал підписалось 26 тисяч людей, першочергово там було кілька підписників.

Цікаву історію розповів у своєму Facebook користувач Олексій Кондаков.

Хочу поділитися з вами неймовірною історією, яка трапилася вчора. У твіттері одна дівчинка запостила фото оголошення, яке вона побачила десь в українському селі. По ньому видно що дитина(ми поки не розібралися хлопчик чи дівчинка) просить підписатися на її канал у ютубі ПРИРОДА-ТВ. Де вона викладає ЦІКАВІ відео. Там було кілька підписників і, скоріш за все, це були батьки та родичі”, – розповідає Олексій.

Чоловік пише, що користувачі українського сигменту Twitter, настільки розчулились, що приблизно за добу на Ютуб канал дитини підписалось близько тисячі людей.

Ця історія настільки зачепила сегмент українського твіттеру, що за ніч на каналі набралося більше тисячі підписоти. І не пасивної, як це буває зазвичай, а тієї, яка активно коментує, лайкає та ділиться відео у соц.мережах. Там і котики, і курочки, і котик з курочкою. Чекаємо на песика та його тандем з рудим мурчиком”, – пише у дописі чоловік.

Олексій пропонує усім хто побачить даний допис, також підписатись на канал дитини, оскільки це надзвичайно мотивує її, – “Тобто, розумієте наскільки дитина зраділа, коли прокинулася, а її перший у житті проект почав так неймовірно рости? Я пропоную вам теж долучитися до такої не складної акції, адже кілька ваших кліків зробить щасливішою дитину, яка щиро та абсолютно без жодної користі мріє мати щось своє і щось успішне”.

Підписатись на Ютуб канал Природа-ТВ, можна за посиланням.