3-річна дівчинка померла внаслідок охолодження: мати обливала дитину крижаною водою щоб “виховати”

У місті Клодзько померла 3-річна дівчинка, яку мати в якості покарання обливала холодною водою. Швидше за все, дитина застудився, через що вона знепритомніла і втратила свідомість. Мати 3-річної дитини вжевручили обвинувачення.

Про це повідомляє “Це моя Україна” з посиланням на веб-сайт 24klodzko.pl.

Трагедія трапилася у п’ятницю(19 лютого), але лише зараз ця справа оприлюднена. В одній з квартир за адресою вул. Політичних в’язнів у Клодзьку мати заливала холодною водою свою 3-річну доньку на кілька хвилин. Вона хотіла покарати її таким чином. На жаль, кілька хвилин обливання холодною водою у ванній кімнаті, швидше за все, спричинили застуду тіла. Дівчина почала слабшати і рвати, після чого було викликано службу швидкої допомоги.

Рятувальники провели реанімаційні заходи, але 3-річна дівчинка не прийшла до тями. Правоохоронцями було встановлено, що така поведінка матері відбувалася не вперше, тому прокурор висунув матері дитини звинувачення у жорстокому поводженні з дівчиною і, одночасно, що призвело до ненавмисної смерті – повідомляє районний прокурор Ян в інтерв’ю 24klodzko.pl S Pałacki.

Слідчі вже подали заяву до Клодзкого районного суду про тимчасове затримання жінки на три місяці. Безпосередня причина смерті дитини буде відома після розтину. Проводитиме це кафедра судової медицини у Вроцлаві.

30-річна жінка під час розмови зі слідчими сказала, що обливання холодною водою повинно було бути покаранням за те, що дівчина змочилася вночі. У жительки Клодзко є ще дві доньки – старшій 8 років, молодшій 10 місяців. Жінка живе у неформальних стосунках з чоловіком, який також почув звинувачення у жорстокому поводженні з 3-річною дитиною. За ним було встановлено нагляд поліції. Також йому заборонено наближатися та контактувати з іншими дітьми.

Читайте також: Ющенко: Як склеїти до купи 45 мільйонів людей? Це найцікавіше запитання.