“Пролетів у повітрі кілька метрів”: У ДТП в Італії загинув молодий українець

У ДТП в Італії загинув 27-річний українець Антон Тимчишин. Дорожньо-транспортна пригода трапилась 17 лютого, по обіді.

Про це повідомляє “Українська газета в Італії”.

ДТП трапилась у місцевості Пінероло, що у Турині, регіон П’ємонте, на автодорозі – 23 у Вільяр Пероса, навпроти супермаркету U2.

Загиблий їхав на мотоциклі  “Kawasaki 650”, котрий зіштовхнувся з спец автомобілем “Fiat Panda” компанії “Acea”, підприємства, що займається збором та переробкою сміття у цьому районі.

Чоловік загинув на місці

У ході ДТП, водія автомобіля, 57-річного італійця госпіталізували в мед заклад з легкими тілесними ушкодженнями. Однак 27-річному Антону пощастило меньше, чоловік загинув на місці.

Як вдалось встановити поліції, мотоцикл рухався у напрямку Пінаски, в свою чергу автомобіль, який рухався йому назустріч несподівано повернув ліворуч на вулицю Браіда.

Від сильного удару спричиненого ДТП чоловіка викинуло з сідна мотоцикла, він пролетів декілька метрів в повітрі. Намагання медиків допомогти Антону були марними, чоловік помер на місці.

Читайте також, в Італії помер 11-річний українець.

Завжди допомагав іншим

Антон Тимчишин закінчив Інститут вищої освіти Артуро Превер, отримавши професію повара та готельної гостинності. Викладачам хлопець запам’ятався як хороший та добрий учень.

Молодий чоловік захоплювався керлінгом – складною, як технічно, так і стратегічно грою на крижаному майданчику, за своїм принципом гра схожою на боулінг на траві.

Друзі в його профілі у Facebook пам’ятають його посмішку та доброту, а також щирість дружби.