Як правильно оформити банкрутство підприємства

Багато з нас стикалися з фінансовими труднощами. Для того щоб грамотно і законно вирішити свої пробеми часто використовують процедуру банкрутства.

Банкрутство – це реальний інструмент врегулювання фінансових складнощів

Його активно застосовують для закриття проблем з боргами або отримання простроченої дебіторки. Для структур великих корпорацій і холдингів – це поширена практика. Одні підрозділи закриваються без розрахунків по боргах, інші активізуються або запускаються з нуля. Також процедуру банкрутства часто використовують малі і середні підприємства. Щоб правильно оформити банкрутство радимо Вам звертатися до професійних компаній по супроводу банкрутства. Серед таких компаній можна виділити АО «КФ «ДОМИНАНТА» – https://dominanta.od.ua/bankrotstvo-juridicheskikh-lic/.

Варто зазначити, що законодавці передбачили цілий комплекс заходів з мінімізації збитку від дій боржника. Реалізуються вони так:

  • конкретизація причин відходу з ринку;
  • факторний аналіз реальних фінансів банкрута;
  • виявлення всіх ліквідних активів;
  • залагодження конфліктів з кредиторами;
  • покарання відповідальних за навмисне банкрутство та інше.

Грамотний підхід до цього делікатного питання не позбавляє компанію репутації і перспектив повернення в бізнес. Виважені рішення досвідченої команди відіб’ють негативні наслідки і усунуть ризик можливої ​​кримінальної відповідальності.

depositphotos 140948250 original

Цивілізований супровід банкрутства 

Першочергове завдання професійних консультантів полягає у відстоюванні інтересів клієнта. З цієї точки зору повернення боргів розглядається як важливе, але супутнє завдання. Переважаючим завданням є допомога замовнику в анулюванні його фінансових труднощів.

Чим вигідний комплексний підхід до банкрутства?

Комплексність реалізується за допомогою заходів щодо захисту правових і матеріальних інтересів боржника від відповідальності, одночасної мінімізації збитків і збереженню ділової репутації.

Переваги комплексного підходу виражаються в наступних аспектах:

  • збереження прав клієнта на максимум активів;
  • допомога в оперативному погашенні дебіторки;
  • жорстке курування фінансових потоків;
  • усунення податкового навантаження і додаткових ризиків.

Запропоновані рішення – результат клопіткої роботи команди професіоналів, що вільно орієнтуються в законодавчих, бухгалтерських та податкових нюансах. 

На кого орієнтована така послуга, як супровід банкрутства?

За послугою з супровуду банкрутства звертаються як і боржники так і кредитори. Боржнику потрібні гарантії захисту від негативних наслідків з боргами при ліквідації. Кредитору – стовідсоткова виплата заявлених претензій або моральне задоволення за законом.

Якщо ви вирішили звернутися за послугою з супроводу банкрутства співпраця починається з попередньої оцінки ситуації, обсягу роботи і її реальних перспектив.

Пам’ятайте, що тільки професійні адвокатські об’єднання допоможуть Вам з мінімальними втратами оформити банкрутстсво. В таких випадках не варто покладатися на одиничних юристів, а зразу довірити таку роботу команді фахівців з досвідом роботи. Це допоможе Вам зберегти свій час і нерви.