“Справу Стуса”: Вахтанг Кіпіані виграв апеляцію в Медведчука

Сьогодні, 19 березня Київський апеляційний суд, фактично задовольниу усі позовні вимоги позивача Вахтанга Кіпіані, щодо заборони книжки «Справа Василя Стуса».

Нагадаємо, 19 жовтня 2020 року Дарницький районний суд м. Києва виніс рішення заборонити розповсюдження книги «Справа Василя Стуса» автора Вахтанга Кіпіані, видавництва Vivat. Рішення суду було обумовлене тим, що мовляв у книзі присутня інформація, яка порушує право Віктора Медведчука на повагу до честі та гідності.

Після сьогоднішнього засідання у апеляційному суді Києва, захисник Вахтанга Кіпіані, розповів, що 27 позовних вимог Медведчука скасовано.

Також, правозахисник повідомив, що на судове засідання не з’явився сам Віктор Медведчук, ні його адвокат Ігор Кириленко.

“Іменем України винесено вже не ганебне рішення, а те, яке розставляє крапки в цій історії. Головне – критичне осмислення є, у книзі написана правда, суд зняв позивні вимоги Медведчука… Суд скасував рішення першої інстанції”, – прокоментував автор книги Вахтанг Кіпіані.