На Буковині загадково помер школяр: батьки розповіли подробиці

У місті Чернівці батьки померлого четвертокласника розповіли обставини смерті своєї дитини. Хлопчик помер 15 березня. Лікарі з самого початку не могли назвати причину смерті.

Про це інформує телеканал “Чернівецький промінь”, який опублікував 30-хвилинне інтерв’ю батьків померлого хлопчика (щоб подивитися відео гортайте нижче).

За словами батьків, минулої п’ятниці, 12 березня у дитини просто почав боліти животик, однак до вечора вже все було добре. На наступний день біль не зникла, і до неї додалась температура 37,2.

Він цілий день був на дієті, ввечері сказав, що все з ним нормально. В неділю вранці все було добре, він поснідав та поїхав до бабусі з дідусем. А о 18.00 хлопчик знову сказав, що болить живіт, розповіла мати дитини.

Батьки одразу зателефонували до медсестри. О 19.00 в хлопчика знову піднялась температура, цього разу до 38-ми градусів.

Близько першої години ночі температура почала падати до 35,9. Батьки викликали швидку допомогу. Лікарі боролися за життя хлопчика впродовж доби, але врятувати дитину не вдалося.

У лікарні також дали коментар з приводу смерті школяра

Коли дитина потрапила до лікарні, у неї не було коронавірусу, але лікарі виявили задавнену пневмонію.

“Потрапила дитина до лікарні з діагнозом “гострий живіт”, тобто апендицит. Але потім з’ясували, що у нього також є ниркова недостатність. Під час госпіталізації у дитини був негативний ПЛР-тест, але виявили задавнену пневмонію. Можливо, дитина перенесла коронавірус безсимптомно”, – розповіла начальниця управління медичного забезпечення Наталя Калмикова.

“Симптоми нарощувалися. Дитина потрапила у лікарню у неділю ввечері, 14 березня, а вже вранці 15 березня померла. Поки що немає офіційного заключення причини смерті. Відбувається розслідування”, – додає лікарка.

Читайте також: “Поставили неправильний діагноз”: у Львові хлопець 16 років боровся не з тою хворобою (відео).