У Польщі жорстоко вбили українця: просять допомогти знайти рідних і близьких загиблого

У Польщі виявили мертвим українця. За даними слідства його вбив 39-річний земляк ударом ножем у живіт. Зловмисник разом ще з одним 40-річним українцем вирішили приховати злочин і заховали тіло чоловіка у Kawlach, поблизу Przodkowa. Тіло загиблого українця виявив власник компанії і саме він повідомив поліцію. На місці був проведений візуальний огляд. Швидко затримали двох людей, також мешканців України.

Зараз небайбужих людей просять допомогти знайти родичів загиблого українця, повідомляють у Олег Мілінський Funeralia – Міжнародні перевезення померлих.

Співробітники поліції з районного управління міліції в Картузах звертаються за допомогою щодо встановлення точної особи вбитого . Коли його знайшли, він був одягнений у фіолетову футболку, джинси, боксери та темно-сині шкарпетки.

Згідно з висновками поліцейських, чоловіка звали Анатолій, ймовірно 1973 року народження, походив з Хмельницької чи Чернівецької області. Чоловік мав струнке тіло, коротке сиве волосся.

На тілі мав такі татуювання : права нога зі спинної сторони, татуювання у вигляді напису українською мовою, ліва стопа зі спинної сторони, татуювання у вигляді напису українською мовою, ліве зап’ястя зі спинної сторони, татуювання у вигляді 5 крапок.

Він був одружений і мав дитину близько 7 років.

Людей, які могли б допомогти ідентифікувати чоловіка з фотографії або мати будь-яку інформацію, яка може сприяти вирішенню цієї справи, просимо зв’язатись з районним управлінням поліції в Картузах (Польща) за номером: 47 742 22 55 або найближчим підрозділом поліції – телефон 112.