Ворота від надійного виробника в Рівному

Серед переваг у сучасному світі людина завжди обирає надійність та якість. Не важливо, який тип продукції ти обереш, чо то алюминиевые окна, чи то гаражні ворота, чи просто вішак для одягу, ми хочемо бути певні в якості продукції. Сьогодні, вирішили дати декілька порад, як правильно вибрати хороші автоматичні ворота (двійні або секційні). Також, якщо ви хочете бути певні у виборі якісної ролетної або воротної системи, якщо вам потрібні алюминиевые перегородки, компанія Алютех Україна буде незамінним помічником у цьому.

В останні роки користуються популярністю в умовах міста та сільської місцевості різні види автоматичних воріт. Вони цінні тим, що їх більше не потрібно відкривати і далі закривати вручну. Для активації достатньо задіяти невеликий пульт дистанційного керування, автоматичні ворота відразу ж почнуть функціонувати.

Порівняльні характеристики двійних та секційних алюмінієвих воріт.

В якості відкритих воріт, які встановлюються поза теплим гаражем, рекомендується придивитися до автоматичних двійних воріт. Вони мають у своїй конструкції унікальні шарнірні механізми. Електродвигун відносно невеликої потужності, який здатний самостійно відкрити навіть найважчі створки воріт. Якщо оснастити ковані або гратчасті ворота вищевказаним механізмом, то в кінцевому підсумку вийдуть гарні і дуже функціональні ворота. Єдиний недолік даних типів воріт – порівняно висока ціна, яка з легкістю нівелюється вкрай високими функціональними можливостями воріт, вам не доведеться більш виходити з машини, щоб просто відкрити ворота.

Raspashnye vorota3
Автоматичні двійні ворота

Коли є три стіни біля гаража, рекомендований вибір на користь секційних воріт, цінних тим, що збираються воєдино за допомогою новітніх сендвіч-панелей, що збираються з пластика ПВХ. Всередині сендвіч-панелей залишаються повітряні кишені, які тільки додають теплоізоляцію воріт – якщо важливо отримати дійсно теплий гараж, в якому буде сухо і комфортно навіть при найнижчих негативних температурах, то вибираються виключно секційні варіанти воріт.

sek7
Автоматичні секційні ворота

Вони, як і автоматичні двійні ворота, мають складний механізм відкривання. Тільки в секційних версіях використовується ланцюгова передача, завдяки якій, коли ворота повністю відкриються, самі секції піднімаються вгору і всередину. Тим самим, утворюється досить вільного простору для в’їзду автомобіля в гараж.

Вибирати вам, “Алюмікс Україна”: ваша надійність та безпека

До останнього часу секційні ворота не могли функціонувати при повному відключенні електроенергії. Але виробники врахували і цю проблему – ворота стали оснащуватися торсійними пружинами, які всерйоз допомагають відкрити ворота в ручному (аварійному) режимі, використовуючи тільки фізичну силу людини!

Звичайно вибираючи ворота, кожна людина виходить з врахування власних амбіцій і матеріального стану. Однак вибираючи алюмінієві ворота компанії “Алюмікс Україна”, ви в любому випадку не прогадаєте. Адже отримаєте: малу вагу конструкції, доступну ціну, вогнестійкість та міцність.