На що звернути увагу при виборі постачальника дитячого одягу?

Маєте влаcний бізнес з продажу дитячого і підліткового одягу?

Вам важко знайти надійного постачальника якісного одягу?

Зараз багато з підприємців задає собі ці питання. Ми ж вирішили трошки розібратися і в цій статті ми розповімо про критерії на які варто звернути увагу при виборі постачальника дитячого та підліткового одягу.

Дитячий одяг завжди користується попитом, адже малюки народжуються кожний день. Але конкуренція на ринку дуже висока, тому якщо Ви вибрали цей сегмент, то життєво важливо знайти хороших постачальників. Саме від них залежить, чи приверне увагу покупців Ваш асортимент  і чи дозволить оптова ціна отримати достатній прибуток. Якщо ви хоче закупляти гуртовим партіями дитячий і підлітковий одяг, то впершу чергу зверніть увагу на онлайн-площадку Anmir – https://anmir.in.ua/ua/. На цьому сайті Ви знайдете величезний асортимент дитячого та підліткового одягу за приємними гуртовими цінами.

Вимоги до вибору постачальника одягу

Перш ніж шукати виробника або дилера, необхідно визначитися з вимогами, яким повинен відповідати постачальник. Наприклад, чи хочете ви співпрацювати з виробником одягу безпосередньо або готові користуватися послугами посередників? У першому випадку можна розраховувати на більш привабливі ціни У другому – на більш широкий асортимент. Що ще необхідно враховувати?

  • Дизайн. Зовнішній вигляд одягу – перше, на що звертають увагу покупці. Оригінальні моделі, ефектний декор, приємні для очей відтінки і облік модних тенденцій – все це значні конкурентні переваги;
  • Екологічність і безпека. Турботливі батьки підбирають для дітей комфортні і дихаючі вироби з натуральних волокон;
  • Майданчик для взаємодії і зворотний зв’язок. Зручніше за все робити закупівлі у постачальників, що мають власний інтернет-магазин з каталогом, цінами, фотографіями і консультантами. До прикладу, такою онлайн-площадкою є сайт Anmir;
  • Цінова політика. Це один з ключових критеріїв при підборі будь-яких товарів. Варто уточнити мінімальну ціну замовлення, умови для постійних клієнтів, наявність знижок і бонусів. Умови доставки та оплати;
  • Наявність професійних консультантів. Саме професійні косультанти зможуть зрозуміти Вас і допомогти розібратися у великому асортименті товарів.

Ще один важливий момент – чи пропонує постачальник зручну для вас форму оплати і як швидко відвантажує замовлення. Уточніть, також чи надаються документи для бухгалтерської звітності.

Anmir – надійний постачальник дитячого одягу

Умови співпраці з онлайн-площадкою Anmir.in.ua максимально зручні і вигідні. Вибирати товари для поставки можна за допомогою інтернет-магазину. Якщо ви замовляєте товару на суму від 10 000 грн. – для Вас доставка буде безкоштовною. Така сума підходить навіть для невеликих точок продажів, пробних покупок або поновлення дитячого гардеробу у великій сім’ї. Варто зазначити, що опрацювання замовлень на цій онлайн-площадці відбувається досить швидко, тому Вам не доведеться довго чекати товар.

Бажаємо Вам гарних покупок і хорошої торгівлі!