Тріфала – що це?

Тріфала — один з найпотужніших та найефективніших аюрведичних засобів, у складі якого — комбінація плодів з трьох рослин, поширених на території Індії. Як працює Тріфала? У лікуванні та профілактиці яких захворювань використовується цей препарат?

Що у складі?

У складі Тріфала — три основних компоненти, котрі, посилюючи та доповнюючи дію один одного, сприяють нормалізації роботи всіх органів та систем організму.

Амла

Амла відрізняється надзвичайно високим вмістом вітаміну C. Амла діє як послаблювальний та відновлювальний засіб, здійснює тонізуючий вплив на печінку та виступає в ролі потужного антиоксиданту. Амла врівноважує Пітту дошу.

Харитаки

Цю рослину називають Тибетським царем усіх ліків. Вона допомагає при високому тиску, діабеті та запорах. Плоди харитаки сприяють виведенню токсинів з кишківника. Ця рослина врівноважує Вата дошу.

Бибхитаки

Ця рослина здійснює омолоджувальну дію, вона є надзвичайно корисною при проблемах серцево-судинної системи, сприяє росту волосся та покращенню зору.

Yes

Як це працює?

Збалансований мікс трьох рослинних екстрактів забезпечує повне очищення організму та виведення токсинів з печінки. Процес внутрішньої детоксикації знижує рівень шкідливого холестерину та нормалізує показники кров’яного тиску. Тріфала омолоджує та живить, регулює процеси травлення, підтримує стан жіночої та чоловічої репродуктивної системи.

Ось як працює цей аюрведичний препарат:

  • Тріфала виводить токсини, покращуючи функції абсорбції та регулюючи функціонування кишківника.
  • При надмірній вазі тіла тріфала, в комплексі зі збалансованим раціоном та фізичною активністю, стане ефективним доповненням програми схуднення.
  • Тріфала — аюрведичний препарат, що забезпечує ефективне очищення крові та печінки. Завдяки вмісту гірких антрахінонів, він забезпечує притік жовчі та стимулює перистальтику.
  • Регулярне споживання препарату зменшує внутрішні та зовнішні запалювальні процеси.

Де купити препарат Тріфала?

Де краще купити Тріфалу, аби уникнути підробок та захмарних цін на аюрведичні товари? Запрошуємо до інтернет- магазину «Rosa Pharm» (м. Київ, Україна). У нас ви знайдете:

  • різноманітний асортимент товарів, що постійно оновлюється;
  • тільки оригінальну, сертифіковану продукцію;
  • найкращі ціни, акції, знижки та подарункові сертифікати;
  • оперативну доставку та зручний спосіб оплати.

Виникли запитання? Скористайтеся опцією «зворотний дзвінок», аби дізнатися важливу інформацію та оформити замовлення на нашу продукцію.