Як правильно купити квартиру в стадії будівництва: поради

Покупка квартири на стадії будівництва, ще іноді це називають «котлованом», має як переваги, так і ризики. Щоб не втратити роками накопичені гроші та час, важливо врахувати кожен нюанс як при виборі об’єкта, так і при перевірці забудовника і документів. Детальніше на сайті можна вибрати квартиру в Харкові як в новобудові, так і на вторинному ринку, а отримати всі необхідні інструкції можна прямо зараз.

Ретельно перевірте інформацію про забудовника та об’єктах, які він пропонує

Покупка котловану в першу чергу хороша своєю ціною – зазвичай вона значно нижча нiж середня ринкова, за рахунок чого покупці готові чекати закінчення будівництва кілька місяців та навіть років, і одночасно економити. Але бувають ситуації, коли час очікування здачі об’єкта затягується, і ви розумієте: щось пішло не так. Уникнути подібної ситуації допоможе ретельне вивчення будівельної компанії, її фінансового становища, рейтингу на ринку, відгуків покупців. Зіставивши всі факти, вирішуйте, чи варто вкладатися в таке будівництво або краще відкласти придбання квартири, поки не знайдеться більш надійний забудовник.

Не приймайте квартиру, якщо кiнцевий результат відрізняється від того, що ви купували спочатку

Коли ви купуєте нерухомість на стадії котловану, підсумковий результат можна подивитися, в кращому випадку, в зданих по сусідству будинках, якщо такі є, або за схемами, планами та 3D-картинками. Тому перш, ніж приймати квартиру, переконайтеся, що вона повністю відповідає не тільки вашим очікуванням, але і документації. В іншому випадку, якщо ви вирішите розширюватися, перебратися в інший район міста або просто продати квартиру (з будь яких причин), зробити це буде дуже складно через нестиковки фактів та документів.

Забудовник не поспішає здавати квартиру? Залучайте вищі органи

Сьогодні все рідше говорять про ошуканих пайовиків або сильних затримках в будівництві багатоповерхівок, проте, говорять. Коли забудовник годує «сніданками», а райдужні перспективи швидкого закінчення будівництва і здачі будинку змінюються на зупинку будівництва, мовчки чекати і сподіватися на чесність компанії не варто. Звертайтеся до Департаменту будівництва, залучайте фахівців для вирішення проблеми та документального підтвердження факту прострочення. Це в майбутньому допоможе отримати неустойку за зрив строків.

Купити квартиру в стадії будівництва без ризику стати обдуреним можна тут. На сайті агентства нерухомості TopEstate тільки надійні та перевірені об’єкти, які були перевірені й проаналізовані як ріелторами, так і юристами. У вас вийде відмінно заощадити та отримати необхідний вам об’єкт вчасно. Довіряйте професіоналам, щоб не стати обдуреним.