Ламінатори для потреб дитячих садочків та шкіл

Ламінування документів в останні роки стало набувати масової популярності. І якщо ще років 10 назад ламінатори можна було зустріти лише у місцях з постійним документообігом в копіцентрах, типографіях та у великих компаніях, то зараз це обладнання застосовується скрізь, де може виникнути принаймні базова потреба в ламінуванні: в офісах, невеликих підприємствах, навчальних закладах. А на ринку з’являється все більше безпечних та доступних моделей ламінаторів, які може дозволити собі практично кожний.

Враховуючи, що у 2018 р. Міністерство освіти і науки запровадило реформу «Нова українська школа», для дитячих садочків та шкіл ламінатори стали особливо актуальним та необхідним обладнанням. Ламінатори відмінно підходять для підготовки методичних та пізнавальних матеріалів, створення грамот, дипломів, сертифікатів (на деяких моделях ламінаторів є функція фольгування). Ламінувати можна як навчальні матеріали: картки з завданнями, літери, фігури, так і оголошення, графіки чергувань і прибирання, розклад занять, дитячі малюнки на пам’ять і т.ін. Заламіновані документи будуть захищені від вологи, пилу, бруду, механічних пошкоджень та протягом тривалого періоду зберігатимуть свої первинні властивості, що звільнить від необхідності раз за разом роздруковувати одні й ті ж матеріали.

Головне питання – а який же ламінатор обрати для потреб навчального закладу? На сьогоднішній день існує великий асортимент ламінаторів різних цінових категорій залежно від потужності і функціоналу. Підвищена зносостійкість документів та їх захист від вологи і бруду є безумовними перевагами ламінування продукції при взаємодії з дітьми в дитячих садочках і початкових класах в школах. А оскільки основним завданням для шкільного ламінатора є захист паперу від зовнішніх несприятливих факторів, то особливо потреби у покупці дорогих моделей немає. Рідко коли в навчальних закладах може знадобитися фольгування або ламінація дуже щільних матеріалів. Фольгування може бути актуальним, коли є необхідність у виготовленні грамот, сертифікатів, тощо, де потрібне додаткове оформлення. Враховуючи вищесказане, можна сміливо розглядати ламінатори бюджетного сегменту, тож будь-яка школа чи дитячий садок зможе дозволити собі таку корисну покупку.

Вибір моделей ламінаторів доволі великий. Знайти повний перелік моделей з детальним описом та характеристиками ви знайдете на сайті Офісмен. А якщо ви не знаєте, який ламінатор обрати, і вам необхідна консультація, наші фахівці допоможуть вам у виборі ламінатора залежно від ваших потреб.