В Чехії поліція буде перевіряти, як громадани дотримуються ізоляції

Міністерство охорони здоров’я підписало угоду з поліцією, яка дозволить ділитися інформацією про карантин та заходи ізоляції. Інформацію для працівників міліції надаватимуть обласні санітарні станції. Поліцейські зможуть використовувати їх, наприклад, при придорожніх перевірках. Вони також можуть супроводжувати санітарних працівників під час огляду людей вдома.

Передає “Це моя Україна” з посиланням на Novinky.cz

“Я радий, що ми домовилися з поліцією Чеської Республіки про спільну процедуру”, – прокоментував домовленість у четвер міністр охорони здоров’я Ян Блатний. Він також наголосив, хоча порушення карантину є проступком, однак порушення ізоляції є кримінальним злочином.

Деталі перевірок будуть узгоджені на регіональному рівні. У кожному районі інспекції повинні проводити принаймні один санітарний працівник та один поліцейський. Відповідні інспекції будуть проводитись по житлових будинках людей.

Якщо особу яка підлягає ізоляції не буде виявлено під час перевірки, на поштову скриньку їм буде надіслано лист з вимогою надати пояснення.

Також поліцейські будуть перевіряти транспортні засоби на дорогах, чи не потрібно помістити когось з пасажирів на карантин.

admin

Читайте попереднє

Ламінатори для потреб дитячих садочків та шкіл

Читайте далі

CША привели армію у повну бойову готовність у зв’язку з активізацією російських військ на кордоні з Україною