Арсен Аваков закликав ветеранів добробатів бути готовими на випадок вторгнення Росії

У разі вторгнення військ Російської Федерації до України ветерани та резервісти повинні бути готовими до мобілізації. Цей заклик адресований і бійцям, які на початку війни на Донбасі воювали у складі добровольчих батальйонів.

Про це у Facebook заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає “Це моя Україна”.

Так, у своєму дописі міністр зазначив наступне:

“Путінський режим знов накопичує військові сили біля кордонів України, погрожуючи новою агресією! Скажений собака знову біля наших воріт…
Нам не звикати – ми на своїй землі і будемо захищатися!
Сьогодні вкрай важливо відповісти на загрозу зібрано й адекватно: концентрацією всіх патріотичних сил України навколо спільної мети — дати рішучу відсіч можливим провокаціям та агресії!
Консолідовані сили державників та цивільних патріотів-ветеранів — регулярні сили ЗСУ, МВС та резервісти повинні об’єднавшись встати на захист своєї країни.
Так було в 2014. Так буде і зараз, якщо доведеться!
Цими днями ми відзначаємо 7-му річницю створення в Україні перших Добробатів — добровольчих формувань патріотів. Перший Добровольчий батальйон «Дніпро-1» був створений моїм наказом № 313 від 14.04.2014 р.
Тоді у нас було всього 10% військового досвіду, але 90% сили духу! І разом з силами ЗСУ ми змогли зупинити окупантів! Дякую кожному бійцю Добробатів за гідну службу в зоні АТО!
Закликаю вас, побратими, якщо Батьківщина покличе — знову об’єднатися і стати на захист рідної землі!
В той час ми змогли сконцентруватися і дати відсіч ворогу. Сьогодні ми сильніші і боєздатніші, ніж тоді. У нас вже є потужна техніка та справжній бойовий досвід — а сила духу, впевнений, стала тільки міцніше!
Ми за мир, але з огляду на нарощування сил агресора у наших кордонів — готуємося для того, щоб рішуче захищати свою Україну, свої сім’ї та свою землю!”

Читайте також: Втік через вікно: в Черкасах пасажир тролейбусу вдарив ногою кондукторку (відео).