“Я чітко зрозуміла, що це викрадення чужої дитини”: Львівська журналістка запобігла викраденню хлопчика

Львівська журналістка, яка зараз мешкає в Києві розповіла історію, яка з нею трапилась 28 травня. А саме про те, як вона запобігла викраденню хлопчика.

Про це Юлія Лавришин написала у своєму Facebook.

Юлія розповідає, що вийшла на зупинку раніше від свого дому, щоб пройтись пішки. Також, вона розповідає, що йшла не звичним для себе маршрутом, а новою частиною парку, яку ще доробляють. Отже…

“Вчора (ред. 28 травня) близько 17:00 між зупинками “Райдужний” і ст. Ватутіна на проспекті Шухевича, я помітила, що якийсь мужик років 35 жорстко тягне хлопчика років 10 на вигляд до машини. Підібралась ближче і чую: “Дядя, відпустіть мене, я вас не знаю”. А той каже: “Заткнись и пошли со мной”. Людей в радіусі кількасот метрів не було і часу на витягання телефона, дзвінки в поліцію і таке інше також, бо до машини залишалось кілька метрів. Вона там була одна і пікнув замок”, – описує подію журналіст.

Юліє розповідає, що чітко зрозуміла, що це викрадення чужої дитини. Усвідомлюючи це жінка не гаяла ні секунди і пішла на хитрість, яка фактично врятувала хлопчика і спантеличини ймовірного викрадача.

“Підбігаю до них, шарпаю малого за рукав так, що навіть той мужик у шоці, і вдаю знервовану маму. Сварю на малого: “Ну скільки можна тікати!? От що мені з тобою робити?! Вдома з тобою поговоримо!”. Оторопілий виродок дивиться на мене і в жаху мчить до машини та тікає, а я просто не встигаю ні сфотографувати його, ні запам’ятати номер. Але це точно був оливковий Ланос”, – розповідає Юлія Лавришин.

Хлопчик пояснив своїй рятівниці, що був на додатковому занятті у вчительки, однак в останній момент заняття чомусь скасувалось. В дитини розрядився мобільний, тому він не міг подзвонити матері, щоб його забрала, віддтак вирішив сам іти додому.

“В мене був павербанк, ми увімкнули його телефон і він набрав маму. Нажахана жінка примчала за хвилин 10 і мало руки мені не почала цілувати. Того мужика малий реально не знав і він до нього пристав просто серед вулиці. Чому вчителька його самого відпустила, я не додумалась з’ясувати”, – доповнює розповідь Юлія.