Як вибрати постільну білизну? поради та види тканин!

В теперішньому світі ми цінуємо комфорт та якість, особливо коли ідеться про здоровий сон. Не являючись знавцями з тканин, нам буває важко правильно підібрати собі постільну білизну. Ми вирішини написати кілька суттєвих порад, які допомодуть вам обрати комплект білизни.

Коротка передісторія та матеріал

Який шлях проходить постільна білизна, яку ви використовуєте для сну щодня, до того як потрапить на ваше ліжко? Для початку були посаджені насіння бавовни, які зігрівались теплими променями сонця і рясно поливались свіжою дощовою водою. Після чого бавовна збирається працею сотень людей. В подальшому вона відправляється на тканину фабрику для виготовлення різних продуктів з тканиних матеріалів, до прикладу підковдра. Тканин з бавовни буває чимало. Відкритим залишаться питання, з якої ж тканини вибрати комплект постільної білизни? Ми допоможемо вам у цьому розібратися. Також, при виборі постільної білизни слід обирати тільки провірений і надійний iнтернет-магазин “Подушка”.

GQUlvw15706166242787 b
Бавовняне поле

Види тканин та характеристики

Перед тим як купити комплект постільної білизни, більшість стикається зі складним вибором. Постає питання, як зробити правильний вибір, у цьому вам з радістю допоможе інтернет-магазин “Подушка”. На сьогоднішній день існує маса пропозицій від різних виробництв і магазинів. Ми пропонуємо вам розібратися в видах тканин, з яких виготовляють постільну білизну. Адже від неї залежить результат вашого задоволення і якості сну.

unnamed 3

Комплекти, виготовлені з бязі, є найпопулярнішими в світі. Це самий безвідмовний варіант у співвідношенні ціна-якість. Бязь досить міцна, та практична тканина. Бязь ще здавна вважалася комфортної тканиною, а коштувала вона не так вже й дорого. В принципі всі тканини з бавовни відрізняються лише способом плетіння ниток. Такі тканини як: бязь, поплін, сатин, перкаль – виготовлені за допомогою бавовни. На перший погляд вони здаються різними, але всі виготовлені з одного матеріалу. А ось плетіння різні.

Комплекти постільної білизни з перкалю і сатину можуть бути щільніші бязі та вищі по міцності, за рахунок особливого плетіння. А сама тканина м’якше та й прослужить довший період у використанні, тому витримує вилику кількість прань. За ціною такі комплекти коштують дорожче, але варто зауважити, що такі вироби служать не менше 7 років в повсякденному використанні. В цілому ви отримуєте комфортну білизну преміум якості, яка буде радувати вас кожен день.

Комплекти постільної білизни з попліну теж дуже комфортні, м’які і приємні для тіла, але не такі щільні. За рахунок маленької щільності матеріал добре дихає (повітропроникний). Від такого комплекту ви отримуєте тільки позитивні емоції, приємні тактильні відчуття і здоровий міцний сон.

Вибір залишається за вами. Звичайно ж, при виборі постільної білизни довіряйте надійним продавцям. Надіємось, що наші поради допоможуть вам обрати набір білизни для вашого якісного та спокійного сну.