Волонтери просять небайдужих допомогти медикаментами тваринам, які знаходяться в зоні ООС з українськими військовими

29 травня в одній із груп в соцмережі Facebook з’явилася публікація-прохання до небайдужих громадян про надання допомоги чотирилапим, які на даний момент перебувають в зоні ООС разом з нашими захисниками. Тварин багато, і вони хворіють, тому волонтери просять допомогти спеціалізованими медичними препаратами.

Інформація про це з’явилася у групі “ПОМОЩЬ БЕЗДОМНЫМ ЖИВОТНЫМ. Кривой Рог. Украина.”,передає “Це моя Україна”.

Наталія Дрепіна є автором допису з проханням про допомогу хвостатим. Активістка повідомила, що до неї звернулася знайома, яка на даний момент перебуває в зоні ООС, безпосередньо на лінії зіткнення. Жінка повідомила, що поруч з військовими в окопах знаходиться багато тварин – собаки і кішки, цуценята та кошенята. 

Їм вкрай необхідні препарати для обробки і лікування, зокрема:

  1. Краплі від бліх.
  2. Таблетки від глистів.
  3. Чімі-спрей.
  4. Краплі і мазь від інфекцій очей (кошенята зараз хворіють).
  5. Антибіотики.
  6. Хлоргексидин.
  7. Левомеколь.
  8. Інші подібні медикаменти.

«Грошей не прошу. Прошу хто, що зможе купити і передати мені медикаменти, після цього зберемо посилку і відправимо з вами разом. Вкусняшкам вони теж, я думаю, будуть раді,” – повідомляється у групі.

Всіх небайдужих місцевих жителів, які хочуть допомогти чи підказати, які препарати ще потрібні, просять писати в особисті повідомлення Natalia Drepina або телефонувати за номером (067) 222-91-42 – Наталія.

Читайте також: «Бабусю, візьми мамі на могилу тортик – вона їх любить»: донька молодої породіллі з Рівненщини дізналася про смерть матері.