Давно мріяли про створення інтернет магазину?: переваги та поради

Сьогодні, було б неможливо уявити наше життя без покупок в інтернеті. А створити інтернет магазин під ключ, не так вже й важко, якщо довіритись професіоналам. Отже, ми вирішили поділитись з вами перевагами ведення бізнесу в мережі.

Переваги інтернет магазину

Якщо ви користуєтесь соціальними мережами, то знаєте, що листування займає багато часу. Особливо коли фізично зайнятий іншими справами і немає можливості відповісти покупцеві. А покупець цікавиться, наприклад, способами оплати, доставки, повернення. Навіть якщо ти їх вже десь написав.

І справа не в тому що покупець сліпий. Кожен з нас не хоче бути ошуканим і тому задає повторне запитання, що б підтвердити умови. Якщо не відповідаєш кілька годин, значить втратив клієнта. В інтернет магазині можна вирішити цю проблему шляхом створення сторінок – способів оплати і способів доставки. Або ж на етапі оформлення замовлення, вартість доставки буде розраховуватися автоматично. Так покупець сам знайде необхідну інформацію і оформить замовлення.

  • Каталог товарів має актуальну вартість і залишки.

У режимі реального часу відвідувач інтернет магазину буде володіти інформацією про актуальну вартість і наявності товару в магазині. Немає необхідності телефонувати, писати в месенджері або приходити в шоу рум.

  • Зручний підбір і пошук по параметрах

Підбір по параметрах допоможе знайти потрібний товар в інтернет магазині, при цьому не витрачаючи багато часу на пошук. З зручним підбором за параметрами покупець зможе самостійно вибрати товар не вдаючись до консультації менеджерів. Що значно заощадить час, і робота менеджера буде ефективною.

  • Можна порівняти товари без допомоги настирливих продавців

В оффлайн магазині на вході настирливі продавці пропонують свої послуги консультації. Не завжди це кращий спосіб визначитися з вибором і зробити правильне рішення. На сайті в спокійній обстановці клієнти зможуть вибрати і порівняти товари, ознайомитися з характеристиками, почитати відгуки і прийняти зважене рішення.

Розробка Інтернет магазину – це легко і просто, якщо довіритись професіоналам.

Перевірені часом та досвідом агентства, не тільки якісно створять вам площадку для продажу товарів https://peretz.agency/ua/services/razrabotka-internet-magazinov-pod-klyuch, а й нададуть такі важливі послуги як:

  • Створення унікального дизайну інтернет магазину;
  • Просування вашого інтернет магазину;
  • Можливість реклами товарів на «Google shopping»;
  • Діджиталізація вашого бізнесу;
  • Юзабіліті аудит;
  • Та інші.

Отже, багато підприємців все ще задумуються над тим, чи потрібно переходити до інтернет торгівлі, в той час як їхні конкуренти вже працюють і розвивають свій бізнес. Особливо важливість інтернет торгівлі можна побачити тепер в період пандемії коронавірусу, в той час як левова частка оффлайн магазинів попросту позакривалися, онлайн торгівля процвітає.