“Поїхав на заробітки відразу після школи”: в Чехії загинув 19-річний чоловік з Закарпаття

У Празі, 8 червня знайшли мертвим 19-річного українця Петра Майора. Тіло хлопця виявили в річці Влтава біля дебаркадера-ресторану “Матильда”.

Обставини зникнення молодого чоловіка

Хлопця розшукували рідні близько тижня. У соціальній мережі Facebоок, 6 червня адміністратор тематичної групи українців в Чехії (З дому додому) оголосив про розшук Петра. У повідомлені зазначалось, що хлопець пішов тиждень тому до невідомої дівчини, а до місця помешкання так і не повернувся. Також, чоловік повідомив, що зниклий – житель с. Мала Уголька, Закарпатської області, 2002 року народження.

Згодом, 9 червня у цій же групі адміністратор повідомив, що хлопця знайшли мертвим.

“Друзі, важко про це говорити, але надій на пошуки Петі більше нема. Фото з місця події. Прага, Лібенський міст”, – написав Олексій Іван.

Загиблим виявився 19-річний житель села Мала Уголька Закарпатської області Петро Майор

Відомо, що зразу після закінчення школи юнак поїхав на заробітки в Чехію, працював на будові. Багато хто з родини хлопця їздив таким чином заробити згроші, у зв’язку з скрутним матеріальним становищем, та відсутністю роботи в регіоні.

Питаннями транспортування тіла займається брат Петра.

“Хлопець працьовитий, непоганий. Зараз усіма паперами в Чехії займається його брат, а мама тут. Вона плаче, дуже переживає, що там із сином сталося. Ніхто не вірить, що він просто так у річку кинувся, найімовірніше, його побили. Чи буде чеська поліція розслідувати й розшукувати тих, хто це зробив, не знаю. Він же українець, а не чех”, – повідомила виданню Obozrevatel знайома загиблого Марія.

Чеські правоохоронці не повідомляють обставини смерті чоловіка. Лише заявили, що має бути проведений розтин тіла, який пояснить причини смерті Петра.