Приватний пансіонат для літніх людей в Києві Happy Home

HappyHome – приватний будинок для людей похилого віку в Києві, який надає професійні послуги з догляду за людьми похилого віку. Пансіонат забезпечує постояльців всім необхідним, створює комфортні умови для життя. Кваліфікований персонал спостерігає за їх здоров’ям, а досвідчені доглядальниці допомагають в побуті, контролюють прийом ліків і стежать за виконанням призначень лікаря.

Приватний будинок для людей похилого віку – гідний вибір для близької людини

Похилий вік – це не тільки відпочинок і турбота про онуків. На жаль, наступ старості супроводжується погіршенням здоров’я і характеру, зниженням фізичної активності. Люди похилого віку часто страждають від провалів в пам’яті, не можуть повноцінно обслуговувати себе в побуті.

Молоді члени сім’ї намагаються допомогти в міру сил, іноді – вирішують повністю присвятити себе турботі про літнього родича. Однак, така самопожертва часто має протилежний ефект: настає емоційне вигорання, а у відносинах виникає напруженість. Уникнути складної життєвої ситуації можна – довіривши догляд за літньою людиною професіоналам.

Умови проживання в приватному будинку для літніх людей HappyHome

За постояльцями в HappyHome доглядає кваліфікований персонал. Доглядальниці та медсестри професійно виконують свої обов’язки. Вони підтримують людей похилого віку, відносяться до них уважно і доброзичливо. Двері пансіонату завжди відкриті для родичів, відвідувати мешканців можна в будь-який зручний час.

Будинок пристарілих HappyHome оточений облагородженою парковою зоною, постояльці багато часу проводять на свіжому повітрі. Усередині пансіонат повністю обладнаний під потреби літніх людей.

Своїм мешканцям пансіонат пропонує:

  • комфортні 1-2-3 місні номери;
  • пандуси, поручні і каталки;
  • затишний зал для відпочинку з телевізором і м’якими меблями.

У будинку для літніх людей HappyHome організовано 5-ти разове харчування, кожен день готуються нові страви. Меню складено з урахуванням призначень лікаря і вікових особливостей постояльців.

Велика увага приділяється організації дозвілля. Мешканці займаються улюбленим хобі, грають в настільні ігри, багато читають і спілкуються. Для них організовуються культурно-масові заходи.

Детальніше дізнатися про роботу пансіонату і умови проживання ви можете по тел: +38 (099) 501-91-94, або на сайті пансіонату: https://happyhome.kiev.ua.