“Поплили на човні та не повернулися”: двоє юнаків трагічно загинули під час риболовлі

Сумна звістка прийшла з Тернопільщини. Під час риболовлі загинули двоє 16-річних хлопців. Зазначається, що двоє підлітків в ніч з 10 на 11 червня попливли на човні рибалити на річку Дністер біля села Устечко і не повернулися. Після цього розпочалися пошуки хлопців.

На другу добу пошуків пізно увечері на березі поблизу бази відпочинку, що майже за 6 км нижче за течією, знайшли човен, на якому хлопці вийшли на річку. Про це повідомив староста с. Устечко Ігор Туклінович. Певно, припускає чоловік, перекинулись, і човен поплив водою.

Як стало відомо хлопців звали Ігор Сюсяйло та Петро Харук. Спочатку знайшли мертвим Ігоря. Його тіло побачили місцеві 13 червня по обіді і повідомили старосту села. Невдовзі його витягли з води. Тіло Петра вдалось відшукати водолазам на дні Дністра близько 11 ранку наступного дня.

Ігоря Сюсяйла планують поховати у рідному селі Устечко, звідки хлопці на човні вийшли на воду. 13 червня тіло юнака доправили до Заліщиків у морг, а вчора перевезли до Борщева для розтину, бо в цьому райцентрі є експерт. Щодо Петра Харука, наразі на місці працювала слідчо-оперативна група.

Як пише місцеве видання te.20minut.ua Ігор та Петро були однокурсниками, разом навчалися в вузі Заліщиків, вступили туди після дев’ятого класу. Саме Петро приїхав до колеги в гості велосипедом, а відстань була чималою – кілометрів до 20-ти. Хлопці вирішили порибалити. Мама Ігоря просила, молила, намагалась стримати, але ті не послухали.

Раніше ми писали: На румуно-угорському кордоні розбився мікроавтобус з українцями (фото).