СБУ викрила екс бойовика “ЛНР” у лавах Нацполіції

Працівники СБУ викрили у лавах національної поліції Луганської області, колишнього бойовика незаконного збройного формування «Армия Юго-Востока».

Джерело: СБУ

Відомо, що у 2014 році затриманий “служив” у незаконному збройному «формуванні Дрьомова», яке на той час окупувало Сєвєродонецьк. Після того як українські війська звільнили місто, а бойовики відійшли вглиб тимчасово окупованих територій, він “вирішив змінити сторону”. Спочатку переховувався на території РФ і в тимчасово анексованому Криму, а згодом вернувся в Україну.

З 2016 року і по теперішніч час він проходив службу у Національній поліції Луганської області.

“Наразі відомо, що фігурант брав участь у забезпеченні пропускного режиму та чергуваннях на бойових постах терористичних угруповань. Крім того, за даними правоохоронців, зловмисник був зарахований до розвідувального підрозділу бойовиків, який очолював громадянин РФ з позивним «Спец». Бойовики «Спеца» причетні до викрадень та катувань українських патріотів, вбивств військовослужбовців ЗСУ у боєзіткненнях під Рубіжним та у Новоайдарському районі”, – зазначають у Службі безпеки України.

Правоохоронці повідомили зловмиснику про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України (участь у не передбачених законом збройних формуваннях).