Відомому журналісту Дмитру Комарову сьогодні 38: відповіді на цікаві запитання

Відомому українському журналісту, мандрівнику, автору і ведучому програми “Світ навиворіт” Дмитру Комарову сьогодні 17 червня виповнилось 38 років. Журналіст вирішив поділитись з своїми підписниками та фанатами внутрішнім станом, стилем життя, творчими планами.

Джерело: Дмитро Комаров

Відомий ведучий розповів, що взяв один вихідний і поїхав з своїм другом, по сумісництву оперетором програми “Світ навиворіт” Олександром Кочеренком в Одесу. Дружина подарувала йому чудового торта в формі планети, по якій він крокує з рюкзаком. Також, Дмитро розповів, що відчуває себе на 20 років.

Чи змінився я?

Мій стиль життя, звичайно ж, змінює. Поріг страху змістився, налякати практично неможливо. Позаштатних ситуацій стільки, що виробився рефлекс приймати рішення миттєво – в моїй роботі по-іншому не можна. Особливо сильно змістився поріг здатності дивуватися. Тому з кожною програмою мені доводиться шукати сюжети все глибше і далі, щоб продовжувати дивуватися. Тільки здивувавшись сам, я зможу знімати сюжети і дивувати вас. Так непомітно змінюється проект, гармонійно дорослішаючи разом зі мною.

Де я зберігаю враження?

Все те, що залишилося за кадром, зберігається на моєму «сервері» в голові. Весь час доводиться шукати новий вільний простір. З моєю роботою за 20 років я пережив стільки, що вистачить вже на багатотомник, а не одну книгу. Тільки писати її зараз ніколи – зроблю це коли-небудь потім, на дачі, яку побудую в Карпатах.

Чому мене навчили подорожі?

Людяності. Любові до людей. Розумінню, що всі ми на планеті, не дивлячись на будь-які відмінності, хочемо одного і того ж – любові, поваги, самореалізації, гармонії, родинного щастя, здоров’я близьким і собі, миру і добра. Це актуально всюди, від племен нащадків людожерів в Папуа до власників пентхаусів по 20 мільйонів доларів в Гонконзі.

Що надихає йти далі?

Інтерес і любов глядачів до проекту. Я щасливий, що у мене так багато однодумців і попутників, нехай навіть особисто з багатьма ми не знайомі. Ви – мій «двигун» в роботі.

Ваші творчі плани?

Не зупинятися і йти тільки вперед. Я знаю, що в своєму новому році не раз спізнюся на поїзд або літак, проїду десятки тисяч кілометрів, будуть сотні безсонних ночей, ранніх підйомів і непередбачених ситуацій. І все для того, щоб біля телевізора, смартфона або комп’ютера ви подорожували з Світом навиворіт комфортно і безпечно. А при бажанні повторили наші маршрути.