На Львівщині змія вкусила 14-річну дівчинку

Позавчора, 25 червня 14-річну дівчинку на Стрийщині вкусила змія. Ще двоє людей госпіталізовані до медичних закладів після укусів змій, вчора 26 червня.

Джерело: Головне управління ДСНС у Львівській області

Дівчинка, яку госпіталізували в реанімаційне відділення Сколівської центральної районної лікарні, з діагнозом укус змії правої стопи, жителька с. Верхнячка Стрийського району. Подія трапилась 25 червня.

Також, як повідомляють у ГУ ДСНС у Л./о., вчора 26 червня зареєстровано два випадки укусів змії.

“26 червня о 16:40 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що в реанімаційне відділення Сколівської центральної районної лікарні з діагнозом – укус змії четвертого пальця правої стопи поступила жінка, 1986 року народження, мешканка с. Жупани Стрийського району. Стан потерпілої – середньої важкості. Цього ж дня о 17:05 надійшло, ще одне повідомлення про те, що в реанімаційне відділення Сколівської центральної районної лікарні, поступив чоловік 1992 року народження, мешканець с. Красне Стрийського району, з діагнозом – укус змії п’ятого пальця лівої кисті. Стан потерпілого – середньої важкості”, – повідомляють у прес-службі ГУ ДСНС у Л./о.

Надзвичайники застерігають людей бути обережними, та уважними ідучи у ліс, чи на природу.

“Якщо випадково побачили плазуна поряд із собою – не панікуйте, не наближайтесь і не робіть різких рухів, а спокійно відійдіть. У плазунів поганий зір та слух, але своїм тілом вони дуже добре вловлюють коливання землі на відстані 10-15 метрів. Будьте уважні у місцях, де можна зустріти плазунів: висока трава, кущі, ліс.
Вирушаючи у ліс краще взувати високе, щільне взуття, котре змія не прокусить”, – радять рятувальники.