В Чехії затримали “банду” українців: понад 100 поліцейських і 50 прикордонників взяло участь в операції

Українці налагодили схему незаконного працевлаштування земляків у Чехії. Схема з працевлаштування була настільки масштабна та запутана що для її розкриття залучили аж 100 поліцейських і 50 прикордонників.

Про це повідомляє Закарпатське телебачення / Zakarpatske.TV, передає “Це моя Україна”.

За більш ніж 2 роки українці завдали Чехії збитків на суму 41 млн. крон. А це більше 52 млн грн.

Зазначається, що кілька закарпатців організували схему по завезенні в Чехію своїх краян-заробітчан по туристичних візах і нелегально працевлаштовували їх в сільськогосподарських фірмах та на інших низькооплачуваних роботах. Фактично нелегали працювали за половину обіцяної їм зарплати, а решту собі присвоїла “мафія”.

Зловмисників вдалося затримати через махінації з виплатами податків. Гроші, які керівники схеми недоплачували працівникам з України, вони знімали невеликими сумами в декількох банкоматах, завжди на суми до 10 тис. крон, таким чином уникаючи звітності та перевірок. Також через підставні компанії вони розподіляли гроші за фіктивними рахунками.

Саме чеська податкова служба і помітила дивну поведінку дев’яти юридичних осіб та розпочала моніторинг їх складних бухгалтерських операцій. Зараз четверо затриманих перебувають у слідчому ізоляторі. Їм загрожує від 5 до 10 років у чеські й ’язниці.

Відео з моменту затримання:

Раніше ми писали: Підтримував Україну у важкі часи: за кордоном помер священник з Тернопільщини.