“Він (воно?) пишається, що його країна воює з Україною, і окупувала Крим”: Кондратюк розповів ким насправді є Кіркоров

altфіліп_кіркоров_Україна

Як стало нам відомо, вчора російському шоумену Філіпу Кіркорову дозволили в’їзд на території України і виключили з переліку осіб, які загрожують національній безпеці. Цьому рішенню багато хто обурився, адже Кіркоров прихильно ставиться Путіна та окупації Криму.

Про Філіпа Кіркорова кілька днів назад цікавий допис опублікував відомий український телеведучий Ігор Кондратюк:

“Він (воно?) пишається, що його країна воює з Україною, і окупувала Крим. І що він (???) сам – боєць свого президента Х@йла на фронті гібридної війни. І що у його “проблемах” недопуску в Україну винна українська влада, а не його порожня дзвінка голівонька. І він (???) думає (???), що його – громадянина країни-агресора – пісні несуть культуру. Твої пісні, хлопче, може і непогані, але ти сам разом з іншими громадянами країни-агресора несете смерті, розбрат та поневіряння людям, які нічого поганого особисто тобі не зробили, і гадки не мали, що ти – “вата ватная”. Я – за позбавлення його та інших росіян (Баскова, наприклад) звання Народний артист України. Я – за повний розрив відносин з агресором!” – йдеться в його дописі.

Філіп Кіркоров зі свого боку дуже зрадів рішенню про дозвіл в’їжджати в Україну та обіцяє нові концерти. Він подякував шанувальникам за підтримку й озвучив свої фантазії про те, що дозвіл на в’їзд означає з юридичної точки зору.

“Тепер в кожному будинку України можуть по праву звучати мої пісні, по телебаченню можуть транслювати мої шоу”, – сказав Кіркоров, додав, що “дуже чекає” живих концертів.

Поруч з відео Кіркоров написав:

“Ви протягнули Росії соломинку дружби, саме з таких світлих променів у майбутньому ми повернемося до дружби і поваги, можливо, саме зараз зароджується надія на те, що ситуація між нашими країнами покращиться?”.

В Службі безпеки України заявили, що прибрали російського співака Філіпа Кіркорова зі списку осіб, які несуть загрозу національній безпеці, через наявність судових прецедентів. Про це пресслужба СБУ заявила у коментарі “Українській правді”.
У СБУ зазначили, що потребують додаткового опрацювання даного питання.

“У зв’язку з роз’ясненням Міністерства культури та інформаційної політики України від 24 червня 2021 року, в якому наголошується на наявності судових прецедентів з зазначених питань, Служба безпеки України потребує додаткового опрацювання даного питання”, – йдеться у відповіді пресслужби СБУ на запитання.

Нагадаємо, 23 червня стало відомо, що Міністерство культури та інформполітики України за поданням СБУ включило Філіпа Кіркорова до переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці. Однак, вже 27 червня у МКІП повідомили, що Кіркорова прибрали зі списку осіб, які загрожують національній безпеці України.

Довідково:

Філіп Кіркоров неодноразово виступав на підтримку російського режиму. Зокрема – підтримував силовий розгін акцій на підтримку Навального і називав Путіна “найкращим президентом”.  У січні Литва заборонила Кіркорову в’їзд на п’ять років. Причиною стало публічне виправдання ним окупації Криму.

Раніше ми писали: “Забирайся геть звідси”: у Москві розлючений натовп зірвав концерт Ані Лорак.

admin

Читайте попереднє

Заснув за кермом: у ДТП в Туреччині постраждало 5 українських туристів

Читайте далі

Українцям анонсували нові умови виходу на пенcію