Під час зйомок передачі на Волині Дмитра Комарова покусали ґедзі (фото)

Відомий журналіст, тревел-блогер і мандрівник Дмитро Комаров зараз працює над зйомкою нового проекту “Мандруй Україною з Дмитром Комаровим”. Презентація якого відбулась у травні цього року. Хоч перший сезон проекту мандрівок Україною закінчився, в останній шостій серії телеведучий анонсував продовження проекту.

У своєму instagram телеведучий поділився з своїми фанами фотографіями з геолокацією смт Маневичі Волинської області.

“Свіжі еко-продукти. Ідеальна екологія. Фантастично красиві, дивовижні, цікаві місця. Єдиний мінус – в лісі комарі і гедзі. Це можна вирішити за допомогою репелента і москітної сітки на капелюсі. Решта – суцільні плюси. Все це – українське Полісся. Волинь”, – підписав фото Дмитро Комаров.

Також, телеведучий зустрів збирачів чорниці, фото з якими також виставив у своєму instagram, та закликав купувати вітамінні ягоди у них.

“Всім рекомендую зараз купувати чорницю (по можливості поза магазинами, а у людей, які збирають). Початок сезону. Чорниця, особливо з Волині, прямо зараз найсвіжіша, смачна, прямо з лісу. Жінки вручну збирають до 20-30 літрів в день. Купуючи літр чорниць, ви дуже допомагаєте людям. Все, що вони зароблять за найближчий місяць на чорниці, а пізніше на журавлині – основний заробіток для багатьох на весь рік… На жаль, але це просто факт і реальність”, – написав журналіст.

Нагадуємо, нещодавно Дмитро Комаров відсвяткував своє 38-річчя.

Однак, не обійшлось у подорожі Поліссям і без курйозних випадків. Так наступним дописом Дмитро Комаров розповів, що його покусали комарі та гедзі.

“Вади професії. Комарі і гедзі люблять попити кров Комарова. Працюємо. Укуси – не перешкода! Знімаємо для вас круті програми. Обіцяю, що ми вас здивуємо. І покажем те, що ще не показували”, – написав відчайдушний телеведучий.