Пропозиція руки та серця у Львові – кращі місця для пам’ятної події

Місто, що закохує, місто, що надихає, справжній епіцентр культурних подій та скупчення туристичних трендів. Вгадали про яке місто, йдеться? Авжеж, це Львів! Місто, де щодня збуваються мрії багатьох закоханих пар, бо його часто обирають саме для здійснення пропозиції руки та серця. І це зрозуміло, як же встояти, прогулюючись з коханою романтичними вузькими вуличками, що прикрашені фантазійною архітектурою, де кожен камінець наче шепоче «поцілуй, зупини цей час». Доповнюють цю романтику різноманіття ресторанів, кафе та гастро-дива у кожному куточку міста. Щоб не шукала ваша вибаглива харизма, незвичний інтер’єр чи екзотичну кухню, чи то мікс смаків, що ніколи не доводилось скуштувати – місто одразу ж це вам запропонує, та ще і не одну локацію, а одразу декілька на вибір.

Не одне щасливе подружжя розпочинало історію своєї сім’ї саме тут, це місто створює ідеальні декорації для пропозиції як для студентів, так і успішних бізнесменів. Отже, ось наш перелік місць, де вона скаже вам саме «Так!».

Собор святого Юра, готичний неймовірний антураж, що вражає, створює настільки сильні враження, що багато закоханих повертаються сюди, тільки вже для весільної фотосесії або атмосферного католицького вінчання.

Італійський дворик – яка дівчина встоїть перед образом Венеції, духом палаців, теплим мерехтінням ліхтариків та неймовірними світлинами, що виходять у будь-якому куточку цього популярного, але дуже красивого місця. Одна з рекомендацій: краще для такої події обрати будній день не у свята.

Вулиця Ференца Ліста. Де може створюватись історія кохання як не у місці, що було створено проявом масштабної любові. Усі будівлі вулиці були збудовані в англійському архітектурному стилі, щоб кохана дівчина з туманного Альбіону відчувала себе як вдома.

Вагончик львівського трамвайчика. Так, не дивуйтесь, це дуже популярне місце для романтичних побачень, освідчень або просто вечері у двох при свічках. Тут вам подадуть смачні десерти під супровід музичних композицій на ваш смак.

Львівський дворик

Ідеальне місце, розташоване у безпосередній близькості до найстарішого міського парку в Україні імені Франка – Premier Hotel Dnister. Тут, піднявшись на верхній поверх до ресторану «Панорама» на вас чекає неймовірний краєвид на серце старого міста. Бронювання номерів в готелі за посиланням. Ви зможете разом куштувати вишукані страви за келихом вина, милуючись неймовірними видами з верхнього поверху. Ваші щирі слова кохання посилені романтичною атмосферою, неодмінно справлять враження на кохану.

У пошуках нетривіальних проявів кохання не встояли навіть музеї міста. Майже у кожному музеї можна домовитись облаштувати залу для побачення чи освідчення. І отак, запросивши дівчину до музею, слухаючи екскурсію та історію разом, на нього чи на неї чекає сюрприз – облаштована зала зі столиком та свічками, жива музика та атмосфера видатних експозицій. Таке освідчення закарбується у пам’яті не тільки коханої людини, а буде оповідатися як сімейна легенда дітям та онукам.

Класичним, але від того не менш прекрасним варіантом для освідчення є прогулянка у королівській кареті з прикрашеними кіньми. Для освідчення кращим місцем буде зупинка біля справжньої перлини міста, що оточена фонтанами та розкішними клумбами – Львівського національного академічного театру опери та балету.

А ще не забувайте про безліч романтичних місць на цегляно-червоних дахах львівських музеїв, зали театрів, безліч замків, не враховуючи нескінченні ресторації з камінними залами або тематичним оформленням.

Щоб не шукали ви для проявів своїх почуттів – чи то затишну залу, чи помпезну архітектуру, чи національний культурний скарб, головне це ваші щирі почуття!

admin

Читайте попереднє

Під час зйомок передачі на Волині Дмитра Комарова покусали ґедзі (фото)

Читайте далі

Масштабна ДТП біля Вроцлава, за участі 8 автомобілів: загинули двоє українців (фото)