Німеччину затопило: близько 100 загиблих, багато постраждалих (фото)

В Німеччині позатоплювало населені пункти. Деякі будинки в Блессемі, частині міста Ерфтштадт у Північному Рейні-Вестфалії, майже повністю під водою, до більшості з них можна дістатися лише на човні. Багато мешканців кличуть на допомогу, але перевантажені роботою рятувальники не завжди мають можливість надати таку допомогу. Відомо також, що затопило частину Бельгії.

Прес-служба місцевого самоврядування опублікувала у Twitter фотографії, на яких видно масштаби шкоди, заподіяної повінню. Як підкреслювалось у статті, багато жителів телефонують за номером екстреної служби, але відправити екстрені бригади часто неможливо. Оскільки рятувальники перевантажені боротьбою зі стихією. Деякі мешканці вилазять на дахи будинків, чекаючи допомоги. До багатьох з них можна дістатися лише на човні. Частину мешканців евакуювали. Деякі будівлі обвалились. Кілька людей залишаються зниклими, – повідомляє місцева влада.

Поліція повідомила, що кількість загиблих шторму в Рейнланд-Пфальці та Північному Рейні-Вестфалії зросла щонайменше до 93. Щонайменше 43 людини загинули в Північному Рейні-Вестфалії та щонайменше 50 у Рейнланд-Пфальці. – Ми боїмося там буде більше – сказав представник поліції Кобленца вранці в п’ятницю. Рятувальні роботи тривають.