У гуртожитку в Польщі померла 21-річна студентка з України, потрібна допомога

У вівторок, 13 липня в гуртожитку Опольського університету в Польщі під час святкування з подругами померла 21-річна студентка з України.

В дівчини почались проблеми з диханням

Як повідомляє Fakt.pl під час святкування з друзями в гуртожитку “Кмічич” у 21-річної студентки з України почались проблеми з диханням. Дівчину намагались реанімувати її друзі, вони ж викликали швидку, медики також намагались реанімувати студентку, на жаль безрезультатно. Врятувати дівчину не вдалось.

Відомо, що під час святкування дівчині стало погано, вона пішла до своєї кімнати, згодом повідомила друзів, що її стан погіршився. Точні причини смерті з’ясовуються.

Померла дівчина з Херсона

Як повідомила у Facebook Уляна Василюк, що померлою студенткою була 21-річна дівчина з Херсона Альна Коваль. Вона повідомляє, що Альона була студенткою 3 року на факультеті Англійська в туризмі Філологічного відділу Університету Опольського.

“Просимо усіх небайдужих про допомогу для сім‘ї померлої, про щиру молитву за вічний спокій. Вічна пам‘ять та Царство Небесне хорошій Людині, прекрасній подрузі та люблячій донці”, – написала Уляна.

Допомогти батькам можна відправивши будь-яку суму на українську банківську карту:
Батько Ігор: 5167 8032 3971 6520
Також хто має змогу, просимо приносити готівку в гуртожиток Кмічіц (akademik Kmicic) , кімната (889 405 902 – Уляна, 730 247 290 – Яна, 788 555 410 – Віка). Усі кошти будуть передані батькам.
Також, Уляна повідомила, що провести в останню дорогу додому Альонку можна було сьогодні 16 липня о 9 год.20 хв. (Zakład Medycyny Sądowej w Opolu (od ulicy Górnej).

Також, Уляна опублікувала лист агенства, яке буде надавати послуги репатріації тіла дівчини.