Правоохоронці документують нові шахрайські факти піраміди “B2B Jewelry”

Майже 25,7 млн грн збитків державі – організаторам фінансової піраміди “B2B Jewelry” повідомлено про нову підозру.

Як повідомляють у Офісі Генерального прокурора, за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора задокументовано нові факти шахрайства з фінансовими ресурсами та легалізації коштів, здобутих злочинним шляхом, в особливо великих розмірах, вчинені організованою групою осіб, які контролювали діяльність фінансової піраміди.

Як було встановено у ході слідства, організатори схеми пропонували громадянам інвестувати свої кошти в піраміду під високі відсотки – від 260 до 416%. Після внесення коштів громадяни отримували підтверджуючий «сертифікат», який не надавав фінансової гарантії. Фіскальний чек при цьому не видавався. Окрім того, в магазинах можна було придбати ювелірні вироби, за покупку яких обіцяли поступово повернути суму більшу їхньої повної вартості. Проте вартість коштовностей значно перевищувала ринкову ціну.

Зловмисники завдали державі збитків на суму близько 25,7 мільйонів гривень, – повідомляють у Офісі Генерального прокурора.
Працівниками СБУ було проведено 26 обшуків, за місцями проживання осіб,які контролюють діяльність фінансової піраміди, а також за місцем розташування магазинів, які використовуються для вчинення кримінальних правопорушень.
Обшуки проводились у м. Києва, Київської, Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Івано-Франківської, Одеської, Харківської та Черкаської областей.