Слухові апарати: як не прогадати з вибором та де придбати

Проблеми зі слухом практично завжди створюють дискомфорт у повсякденному житті. Вирішити цю проблему можна за допомогою слухових апаратів. Вони не тільки допоможуть Вам краще сприймати навколишні звуки та розмови колег та друзів, але й додатуть Вам впевненості.

Обираючи слуховий апарат у будь-якому випадку Вам доведеться звернутися до сурдолога. Адже без професіонала обрати потрібний апарат практично неможливо. Дуже зручно коли центри з продажу слухових апаратів мають своїх сурдологів. Купити слуховий апарат у Львові і одночасно проконсультуватися у сурдолога можна у центрі “Беттертон”, що знаходиться на вулиці Городоцькій, 81.

Центр “Беттертон” пропонує слухові апарати різних цінових діапазонів:

  • економ;
  • низький;
  • базовий;
  • середній;
  • високий;
  • преміум.

Основні типи слухових апаратів

Сьогодні найчастіше використовуються наступні типи слухових апаратів:

  • завушні та міні завушні;
  • внутрішньовушні;
  • глубококанальні;
  • ресивер в каналі;

Нижче наведено короткий ознайомлювальний опис цих типів.

Завушні слухові апарати

Класичні прилади невеликого розміру з розташованим за вушної раковиною корпусом і вкладишем у вухо. Так само легкі в експлуатації, як і кишенькові моделі, не потребують особливого догляду і добре підходять людям похилого віку. Мінуси – вимагають уваги при чистці. Малопотужні апарати з виносним ресивером не підійдуть при важкому ступені приглухуватості.

Starkey livio BTE
на фото завушний слуховий апарат

Внутрішньовушні і внутрішньоканальні слухові апарати

Зручні, компактні і непомітні моделі, що розрізняються глибиною розташування – перші розміщуються в проході або частково в раковині, другі заводяться вглиб нього. Щільне прилягання забезпечує надійну фіксацію. Потужність компенсує різні втрати слуху. Придбати такий слуховий апарат без лікаря не вийде, тому обов’язково зверніться до спеціаліста.

Потужність і ступінь приглухуватості

Потужності слухового апарату має бути достатньо для компенсації втрати слуху, тому при виборі потрібно відштовхуватися від ступеня приглухуватості літньої людини. Прилади розраховані на тривалу службу – щоб не міняти їх щорічно краще придбати модель з «запасом» на випадок прогресування

Характеристики та функціональність

Поганий зір, загальний стан здоров’я і похилий вік – привід віддати перевагу практичності і простоті управління слухових апаратів з автоматичними регулюваннями. Літній людині складно вручну регулювати гучність, щодня доглядати за апаратом і акуратно поводитися з ним. Вони можуть забувати про необхідність вчасно замінити батарейки – краще вибрати прилад, який максимально довго працює на одному заряді акумуляторів.

Також при виборі слухових апаратів радимо Вам звернути увагу на апарати з ресивером у каналі, які в останні роки стали дуже популярними.