Види канцтоварів за категоріями та напрямками

Поняття «канцелярія» з’явилося у середньовіччя й означало відомчі структури, де створювалися документи. З поширенням олівців, ручок, паперу, зошитів з’явилося позначення – канцтовари.

Сьогодні кожен може легко придбати якісне канцелярське приладдя, відвідавши сайт paley.com.ua, у каталозі якого представлені найрізноманітніші канцтовари для офісу, дому та навчання. Каталог канцтоварів можна переглянути за цим посиланням: https://paley.com.ua/kantseliarski-tovary.

Магазин канцелярії: види канцелярських товарів 

Папір для письма, олівці та ручки стали доступними лише кілька століть тому. А сьогодні навіть малюки намагаються писати, розмальовувати картинки й чудово знайомі з широким переліком різноманітної канцелярії. Асортимент канцелярської продукції з кожним днем поповнюється новітніми пристосуваннями, корисними дрібницями.

  • Паперова продукція – різні типи паперу для принтера, формат А4, А3, папір для записів, кольоровий, самоклеючий, наліпки для нотаток. До цієї ж категорії належать щоденники, планинги, офісні книги, міліметрівка, картон і калька.
  • Письмове приладдя – олівці, стрижні й ручки, усі види фломастерів, маркерів, лінерів.
  • Приналежності для систематизації документів – папки, файли, бокси для архівації, папки-швидкозшивачі, функціональні реєстратори.
  • Пристосування і канцелярські аксесуари – діркопробивачі, скотч, степлери й антистеплери, кнопки й скріпки, гумки й затискачі.
  • Органайзери й технологічні канцтовари для організації робочого простору – вертикальні й горизонтальні лотки, настільні набори та комплекти.
  • Спеціалізовані канцтовари й техніка – бланки для бухгалтерії, банківські аксесуари, штемпельна фарба й печатки, ламінатори, знищувачі паперу.

Дитяча канцелярія

В окрему категорію виділяють яскраві й красиві приналежності для дітей:

  • Канцелярія для навчання – зошити в лінійку, клітинку, косу лінію, з різною кількістю листів, папки, обкладинки, магнітні дошки, креслярський папір, лінійки, точила.
  • Товари для дитячої творчості – альбоми, гуаш і акварельні фарби, кольорові олівці, пластилін і пристосування для ліплення, ножиці.
  • Для створення оригінальних виробів знадобляться сучасні оригінальні атрибути – клей з блискітками, повітряний пластилін, різноколірна крейда.

Сьогодні канцтовари доступні у будь-якому супермаркеті. Але за якісною продукцією доцільно звернутися у канцелярський інтернет-магазин «Палей» з широким асортиментом, різними категоріями сучасної канцелярії. Великий комплект офісного приладдя або канцтоварів для навчання можна завжди придбати значно вигідніше, а доставка обійдеться безплатно.